Temat: Podnośnik c330-jego brak

Witam, wziąłem sie ostatnio za podnośnik w 30 tce, dwa lata temu wymieniłem rozdzielacz-po regeneracji, nic nie pomogło, teraz wymieniłem tłok, tłoczysko, były porysowane i nic dalej tak samo nie podnosi trzeba po garach dobrze dawać żeby brony podniósł, a jak coś ciężkigo to do połowy podnosi i koniec

Teraz pytanie co dalej wymieniać, stawiam na pompe ale nie dam sobie ręki obciąć że ten rozdzielacz jest ok, olej w skrzyni nowy

Jal to w miarę prosto sprawdzić co dalej działać

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

2

Odp: Podnośnik c330-jego brak

zmierzyć ciśnienie na wyjściu hydrauliki zewnętrznej.

3

Odp: Podnośnik c330-jego brak

Sprawdź czy nie wywala oleju simeringiem od strony zębatki ja tak miałem, niby wymieniali to ale i tak nie pomogło dopiero wymiana pompy.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

4 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2015-02-27 21:29:43)

Odp: Podnośnik c330-jego brak

Pompe zmieniałem w 99roku więc chyba wezmę się za nią

Grzegorz sprzedałeś te koła? Ja kupiłem nowe a stare sprzedałem jeszcze za 600zł. Pozdrawiam:)

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

5

Odp: Podnośnik c330-jego brak

Nie głosiłem nawet nie mam siły i zapału do tego.

6

Odp: Podnośnik c330-jego brak

Witam.Miałem podobny problem ,przyczyną był łącznik między skrzynią a podnośnikiem.Wystarczyło dobrze ustawić i uszczelnić problem minoł.

7

Odp: Podnośnik c330-jego brak

Doszedłem co i jak rozpitoliłem pompe i uszczelnienie oring wypadł jak by go myszki pociachały i pompaa luzy, zamówiłem nową wrzucę i zobaczymy

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

8

Odp: Podnośnik c330-jego brak

Chłopie piszesz że pompa od 99r pracowała w tym ciągniku. Niewiem co ten ciałek robił ale pompę z takim stażem wymontuj postaw na pułeczkę i w ramach podziękowania ozłoć ją choćby złotolem. Kup nową np hydmetu i ciecz się prawidłową pracą podnośnika.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

9

Odp: Podnośnik c330-jego brak

Ja mam 3p 88rok i ma jeszcze oryginalną pompe!!!!!!!!!! Rozdzielacz trzyma, że hoho! To nie reguła! W c360 hylmetowska po 2-och latach szrot.

10 Ostatnio edytowany przez Laszek (2015-03-01 22:09:27)

Odp: Podnośnik c330-jego brak

ja w 355 mam pompe  hylmetu juz koło 5 lat, chodzi dzień w dzień i jestem zadowolony choć ostatnio wymaga już wymiany. Kupiłem ją wtedy w zestawie razem z zaworem ustawionym na większe ciśnienie. POLECAM traktor oczywiście z turem

E 516 na części
Telefon 695 076 269

11

Odp: Podnośnik c330-jego brak

Że ho ho, a może i dłużej. Gratuluje zwinnej pompy. Daj jej konkret robotę to zaraz kopytko pokaże. U mnie była też oryginał. Rocznik 82, 6000mth napukane. Podnosiła, opuszczała, czasem przyczepę wywruciła. Jak przyszło jej konkret w turze porobić i przy napędzie hydromotoru, po tygodniu sie przekręciła. Znam asa co 3hylmety w miesiąc zajeździł. Obraził się i kupił zetorowską i to samo zrobiła. Co się okazało baran zostawił strary zawór bezpieczeństwa a on był dokręcony na Maxa i ciśnienie rozgrywało korpusy. Poszedł po rozum do głowy i kupił ameliniową pompę hylmetu z zawodem w zestawie.  Chodzi. ja mam też hylmeta od 4lat i nie mam powodu do narzekania. Jak coś komuś wymieniam to zawsze hylmet i nie było żadnych retrospekcji. Sąsiad ma w unhz założone multiplikator 50l/min od hylmeta i śmiga jak szalony.  Także polecam, nie jako chandlarz tylko jako użytkownik.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

12

Odp: Podnośnik c330-jego brak

ja po tysiackrotnym rozbieraniu tego podnosnika doszedlem do ladu. objawy: podnosnik nie podnosil, tur nie podnosil, olej sie pienil, zapowietrzony tur. przyczyna:  oringi do fajki do pomy co sie laczy z obudowa, jakies cienkie dopiero znalazlem w garazu podobne tylko duzo grubsze, zalozylem, jak reka odial. radze wymienic wszystkie na grubsze jesli ktos ma z tym klopoty...

13

Odp: Podnośnik c330-jego brak

Grubsze oringi ale bez przesady, zwłaszcza między elementami skręcanymi na śruby, bo gdy te elementy skręcane nie dojdą do siebie nawet minimalnie, oring wysadzi.

14

Odp: Podnośnik c330-jego brak

Dokładnie tak!! Jakie użytkowanie i jaki użytkownik tak to chodzi! Do Hydrotora mam słabą opinię ale hylmet też mi się naraził, bo jak zakładałem do 3p od nich pompę olejową to dlatego bo miała zegier na wałku przy trybie a w hydrotoroskich jest sam klin i kiedyś koledze poleciał tryb z wałka. Po 100Mtg wskazówka od zegara ciśnienia oleju zaczęła skakać na wolnych obrotach. Podkreślam zegar sprawdzałem! SHIT!!!

15

Odp: Podnośnik c330-jego brak

Pompa w złomie razem z pompą wspomagania od forsza, czekam na nową, zakładam i ma być git.
Jeszcze w forszu będę musiał zmienić na ruską niby podnosi pługi a najcięższy agregat ścierniskowy ale brzęczy strasznie

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

16

Odp: Podnośnik c330-jego brak

Panowie mam tez problemy z rozdzielaczem w c330 nie wspomne juz o tym dodatkowym na blotniku I zastanawialem sie nad regeneracja ale wasze ciekawe pomysly odnosnie forszow naklonily mnie do przemyslen czy aby nie wstawic innego rozdzielacza z funkcja plywajaca? Bawil sie ktos w przerobki w naszych ciapkach? Zalezy mi na 3 sekcjach czyli podnosnik tur I wywrot https://www.sklepdlarolnika.pl/pl/p/ROZ … JACA/15691