Temat: Agregat uprawowy RAU MULTITILLER a oto

A oto krótka relacja z testów nowo zakupionego agregatu.
www.youtube.com/watch?v=G40qwhRdRbE

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

2

Odp: Agregat uprawowy RAU MULTITILLER a oto

To ten spod Braniewa za 11900 chyba był wystawiony?

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

3

Odp: Agregat uprawowy RAU MULTITILLER a oto

Jak widać kołki dają radę. Jaka głębokość, i jaki bieg?

4

Odp: Agregat uprawowy RAU MULTITILLER a oto

Kupiłem go z okolic Ornety,cenili 11900, a zapłaciłem 10500 i dodali trochę część zamiennych ,a i rozkręcili go do transportu.Przewiozłem go na naczepie w częściach i w domu z powrotem go skręciłem.Miał założone koła11.5/80-15.3 ale ja założyłem 16-20.
Grzesiek głębokość ok 15 -20 cm a robiłem na 1 i ruszałem z żółwia a potem zając,zrobiłem ok.10 ha to poszły 4 śruby.Na filmiku to poplon pod ziemniaka (po żniwach było talerzowane i posiany poplon ,gleba 3,4,5 klasa) a na wiosnę ma być obornik i orka.Bardzo jestem ciekawy jego wagi i jak będę miał okazje to go muszę zważyć.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

5

Odp: Agregat uprawowy RAU MULTITILLER a oto

Tak patrzę i patrzę i nie wiem kto prowadzi , Ty czy Hubert ? A maszyna suszy się chyba nie będzie bała .

6

Odp: Agregat uprawowy RAU MULTITILLER a oto

Ja na głęboko też 1 robiłem.  Żeby kołków tak nie ścinało, można kąt łapy zmienić, a może kołki jakieś słabe założone.

7

Odp: Agregat uprawowy RAU MULTITILLER a oto

Ja dalej się zastanawiam czy nie będą pękały te  łapy spiralne . Bo jak  kołki zrywa  to  czy te łapy to wytrzymają ?? bez szwanku ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

8

Odp: Agregat uprawowy RAU MULTITILLER a oto

W sobotę jadę po gruber właśnie na takich sprężynach. W sumie w różnych warunkach pracują po kilkanaście lat i przychodzą z zagranicy kompletne to chyba mocne są jednak.

9

Odp: Agregat uprawowy RAU MULTITILLER a oto

Janusz u jednego gościa też widziałem że miał multitilera to trochę w nim pozamienial i z przodu dał jedną sekcje talerzowa, później zęby i druga sekcja talerzy z tyłu. W sąsiedniej wiosce znajomy ma do sprzedania grubera silowolf 3 metry na kółku 13 zębów i elementy robocze oryginał horsch, wąskie dłuto +dokładnie prawo i lewo skrętne. Z tyłu wał rurowy i zgrzeblo. 4 tyś za to chce

E 516 na części
Telefon 695 076 269