1 Ostatnio edytowany przez Kamil2610 (2009-05-22 18:08:17)

Temat: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

Cześć Chłopcy smile Mam pytanie??? Jakim Kombajnem woleli  byś cie  kosić w żniwa mając do wyboru dwa Kombajny BIZONA BS Z-110 lub Classa 96 ????

Czekam na wasze zdanie na ten temat :beer:



                                                                                         Dzięki tongue

GG 16238418

2

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

BS omijaj z daleka.

3

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

nieznam BS-a ale znam classa  i wole clasa ale kazdy chwali co ma tongue  pozatym jeśli masz już do wyboru to se wybierz ten co ma lepiej w kabinie dla twojej wygody  no chyba ze tu i tu tak samo to juz twój wybór

a tak pozatym to nie wiem czy dużo się dowiesz na temat opini bo o ile wiem to nikt tu nie posiada BS-a

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

Powiedz MI tomek1974 dlaczego mam omijać BS-a???

GG 16238418

5

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

U mnie w okolicy koleszka ma bs chwali sobie go mi osobiście to on się podoba tym bardziej że jest to wersja eksportową tak on mówi też w wiosce jest clas też fajna maszynką tak więc wybór należy do ciebie musisz po patrzeć na ceny części i dostępność

6

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

marcin ale Kamil  zadał pytanie którym z kombajnów woleli bysmy kosic a nie kupic big_smile  tak wiec jeśli bym miał wybór to siadał bym na lepszego w komforcie pracy a czy on sie będize psół czy co mu sie tam będize działo to już nie jego sprawa  a cenami częsci tez bym sie zbytnio nie przejmował bo to nie on będize za nie płacił tylko właściciel big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

7

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

Kolega miał BS i więcej go naprawiał niż kosił ale może takiego wadliwego kupił tego nie wiem ale teraz kupił classa i go trzyma więc class lepszy.Nie mam pewności ale coś z tymi BS jest nie tak.

8

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

Dziś Sprawdziłem Oba Kombajniki  i wybrałem BS-a ma wygodniejszą kabinę i jest prostszy w obsłudze i nie jest tak mocno zabudowany jak Class , a to jest ważne w razie awarji   kombajnu!!!!

GG 16238418

9

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

Chyba żeś się pomylił ja nigdy bym go nie kupił ale ostrzegałem.

10

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

tomek1974 !!!! ja go nie kupuje czytaj uważniej .... Ja będę nim tylko kosił i nie będzie mnie obchodziło to czy jest nasmarowany i zatankowany . Siadam Na przygotowany kombajn i jade w pole kosic ...

GG 16238418

11

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

Class,niemiecka stal,wykonanie robi swoje.Sprzęt na pewno mniej awaryjny.Mniej awarii znaczy więcej godzin pracy a to równa się więcej kasiorki :satan:

12

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

Czy ja wiem PrzemoO ??? Ten BS jest z 2002 roku a class z 1992 więc jest tu spora różnica....

GG 16238418

13

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

masz  może możliwośc pokazania obu kombajnów big_smile na foto ??
pozatym  BS to bizon jak by nie patrzył  a class to class moim zdaniem chodz może i bardziej obudowany ale łatwiejszy w obsłudze  i w remoncie  wytrząsacze na panewkach drewnianych nic się nie zatrze bo nie ma takiej opcji BS łożyska zdechnie jedno najgorzej jak w środku to roboty od cholery
wymiana łażyska na bylejakim wałku to kwestia odkręcenia 3 śrubek przeważnie fi10 i łozysko schodzi  po uderzeniu młotka bez zadnego problemu  ale jak kto woli tongue to takie moje małe porównanie  a jeszcze jedno claas na hydrstacie czy zwykłej skrzyni ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

14

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

Na Zwykłej Skrzyni . A BS na hydrstacie.

GG 16238418

15

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

Faktycznie mój błąd.

16

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

Za bardzo nie mam jak im zrobić zdjęcia bo sa schowane w garażu na ścisk hmm

GG 16238418

17

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

to kied indziej ale tak czy siak wzią bym claasa nawet jeśli na zwykłej skrzyni tongue jakoś ten BS mi nie pasuje za dużo tych maszynek nie śmiga po polsce w moim okręgu w promieniu 100km jest tylko 1 sztuka

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

18

Odp: BIZON BS Z-110 czy Class 96 ??????

A u mnie w promieniu 100 km jest około 23 sztuk.

GG 16238418