1

Temat: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

Dość często sa wolne przejazdy jak w tytule. Najcześciej do 2 ton, paka 2,10x 4,35 oraz inne firanka naczepa itp. W razie pytań tutaj w temacie lub tel.

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

2

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

Mega też?

3

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

za ile wolnych jest wiele ałt powiedz ile za kilometr do 2 ton a ile za firanke

4

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

Do 2 ton 1,5/km

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

5

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

Firanki sam wynajmuje ale czasem pół naczepy wolne lub w jedna stronę na pusto leci.

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

6

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

Witam
Posiada ktoś namiary na lawetę do przewozu kombajnu najlepiej w pobliżu trasy Namysłów -> Złoczew.(okolice: Wielunia, Kluczborka, Kępna,Wieruszowa,Namysłowa)? Dzwoniliśmy do tych co się ogłaszają na olx w okolicy ale ceny podają z kosmosu za km.

7

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

To po ile teraz chcą jechać? Ja też nie mało płaciłem ale kombajn jechał z chederem do zboża 6.6 metra z przystawką do św 6 rzedowa i kombajn bez odkrecania kół a szerokość 3,6 metra

E 516 na części
Telefon 695 076 269

8

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

Spróbuj ogłościc na https://clicktrans.pl/przegladaj-przesylki/ możliwe że w ciągu tygodnia ktoś się zgłosi za normalna cenę. Bo takto to 5 lub 5,5 za km i oczywiście w dwie strony liczą ...

9

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

W moich okolicach to biorą 3,50-4,00 zł za km.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

10

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

Kiedyś przywozil nam kombajn facet z Ząbkowic Śląskich i brał 4 zł za km. Dzwonilismy dzisiaj do niego i nadal 4 zł ale to nie ten kierunek. W okolicy jedni biorą 6,15 za km a inny powiedział nam że może przywieźć za 1500 zł a to jest trasa 220 km ( licząc oczywiście w obie strony ). A mowa tutaj o E 512 z hederem na wózku także gigant to to nie jest.
Dzięki Kamil spróbuję się tam ogłosić

11

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

Mała laweta  do transportu ciągnika 2.5zł za km a za kombajn 4- 4.5zł  ale spróbuj na giełdzie transportowej  się ogłosić

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

12

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

czyli 110 km w jedną można pokusić sie i na kołach przyjechać

Rolnik z powołania:-)

13

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

To nawet rozrzutność brać lawetę na taką odległość. Jesienią bizona trasą 86 km przyprowadził mi mój kuzyn, kombajnista od kilku lat u mnie w żniwa. Chłopak wink ma 67 lat, pilotowałem czekając co kilkanaście km na poboczu. W połowie drogi skierowałem go na cpn, na małe co nieco. Zaproponowałem że może ja dalej pojadę kombajnem, gdyby wzrok mógł zabijać leżałbym trupem wink Łącznie z postojem jechaliśmy 4h 15 min.

14 Ostatnio edytowany przez Massey (2018-02-23 12:19:22)

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

30 lat temu mój ojciec kupił vistule kilkanaście km za Wrocławiem to  jakieś 150 km od nas ,przytargali ją za starem na holu. wink A dalszy sąsiad prawie nowego bizona przyprowadził na kołach z pomorza ,w sumie coś koło tygodnia jechali.

15

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

Rekord z Płocka też na kołach przyjechał ....

16

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

nasz zo56 też 500 km

mdw

17

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

Z placu kiedyś nie wypuścili jak nie zobaczyli że ma się na drogę olej silnikowy do zmiany .

18

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

Ale ten kombajn nie jest na chodzie dlatego szukamy lawety. Też jak mieliśmy Vistulę kiedyś to ciągaliśmy ją na dalsze pola ciągnikiem big_smile. Ojciec jeszcze myślał aby Fortschritta przyciągnąć starem na jakimś holu tak aby koła szły za holem a heder na pakę tylko nie wiemy czy policja się nie przyczepi.

19

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

ma ktoś może namiar na jakąś niskopodwoziówke trasa zgorzelec - sroda śląska mój mdw525

mdw

20

Odp: Transport centralna Polska- Sieradz- Wrocław- Zgorzelec- Monachium

Przywozili mi ciągnik , strażacy dorabiający po godzinach 505094786

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty