741

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie obecnie -11 a ja pierwszy raz na próbę zasiałem jęczmień ozimy  i coś czuję że już nic z niego nie będzie o rzepakach piszą że bez okrywy wytrzymuje do -15  ale wszytko zależy od plantacji i czy była na jesień skracana ja osobiście skracałem ale wiele osób u nas odpuściło sobie ten zabieg i rzepaki mają bardzo wybujałe, ciekawe które lepiej sobie poradzą

742

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie -13,6  o 7 rano.
0 śniegu
Prognozy mówią że kolejne noce mają być podobne.

743

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie -18 ale śniegu jest troszkę.

744

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie -15 rano ,śniegu tylko minimalnie i w dodatku wiatr go rozwiewa odsłaniając gołą ziemię.

745

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie to samo co u Krzyśka, dzisiaj chociaż nie wieje. Wczoraj jechałem wioskę obok to pszenicę wyglądają tragicznie. Nie wiem co z nich będzie. Jeszcze wczoraj było zakończenie sezonu a dzisiaj człowiek taki jakiś nie do życia...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

746

Odp: Jaka jutro pogoda?

Złotów dziś rano 13 na minusie. Wczoraj tak wiało, że oddechu brakowało. Śniegu ani trochę sad

Siły na zamiary zmierz....

747

Odp: Jaka jutro pogoda?

-22 było nad ranem.

748

Odp: Jaka jutro pogoda?

dziś -17, wczorajszej nocy -16, jednak wczoraj w trakcie dnia prawie znikł ten puch którego trochę w sobotę napadało. Robi się nieciekawie bo jeszcze 4 noce mogą być z taką temperaturą.

749

Odp: Jaka jutro pogoda?

-16 i praktycznie bez śniegu, bizona zakupiłem a chyba nie będzie co kosić smile

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

750

Odp: Jaka jutro pogoda?

-19 o 7 rano, mam dość zimną owczarnię i myślałem że jak zaczną się owce kocić początek marca to już będzie po mrozach a tu klops, zimno jak cholera, a do obory nie mogę ich przenieść bo tam mam świnie, a jestem w żółtej strefie i nie mogę trzymać z nimi innych parzystokopytnych.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

751

Odp: Jaka jutro pogoda?

-14 lekki wiatr ze wschodu.  Ropa jakaś hujowa bo JTD  kręciło kopciło jak ZT323 ale nie zaskoczyło.
Pszenice..... 
Puki co jeszcze jestem optymistą. W większości mam starego juliusa.

752

Odp: Jaka jutro pogoda?

Wiatr się nasila.... nie dobrze

753

Odp: Jaka jutro pogoda?

Rano -13 teraz -11

754

Odp: Jaka jutro pogoda?

Krzysiek napisał/a:

-14 lekki wiatr ze wschodu.  Ropa jakaś hujowa bo JTD  kręciło kopciło jak ZT323 ale nie zaskoczyło.
Pszenice..... 
Puki co jeszcze jestem optymistą. W większości mam starego juliusa.

Ja dzisiaj podmieniłem aku na 120 pojemności i fiacik na zwykłej pompie boscha zapalił od strzała a minus 20. Bałem się że silnik będzie gorszy, ale chyba nie taki ostatni. Ojca crdi nie pali mimo, że kręci.... a silnik niby super.

755

Odp: Jaka jutro pogoda?

Minus 20 i wiaterek że gil z nosa zamarza ..... Dobrze że samochodzik stoi w garażu i jak się wsiądzie to komputer pokazuje 18 stopni na plusie  smile

756

Odp: Jaka jutro pogoda?

nie musze to nawet nie wychodze z chaty,a jeszcze mnie rwa kulszowa złapała, objezdziłem wczoraj pola to tak srednio to wygląda a do konca tygodnia dalej takie mrozy, w tej chwili -9

mdw

757

Odp: Jaka jutro pogoda?

Pszenice żółkną   w oczach   ,,,   zobaczymy co będzie ,  zimno jak diabli

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

758

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie fioletowe i rzepak i pszenica

mdw

759

Odp: Jaka jutro pogoda?

Odpaliłem po odmrożeniu filtra. Nawet najlepszy silnik nie da rady z hu..m paliwem.
Lucyna zatankowała na orlenie..... Z paliwem z lokalnej stacji nigdy nie miałem problemu zimą. nawet przy -20.

760 Ostatnio edytowany przez androl (2018-02-26 12:54:57)

Odp: Jaka jutro pogoda?

Dobrze że nie dało rady jesienią  opryskać zbóż od miotły, w razie co mniejsza wtopa. Ubezpieczone praktycznie wszystko.