Temat: Kupię Ciągnik mocy powyżej 60km do 30 tyś

Jak w temacie poszukuję coś do 30 tyś, fajnie żeby był nie starszy niż rocznik 85. Chętnie przygarnę coś z napędem, jestem otwarty na propozycje, najlepiej jak najbliżej podkarpackiego, ewentualnie dalej z możliwością załadunku na przyczepę do samochodu ciężarowego.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

2

Odp: Kupię Ciągnik mocy powyżej 60km do 30 tyś

MTZ? chyba to najbardziej racjonalne rozwiazanie

Rolnik z powołania:-)

3

Odp: Kupię Ciągnik mocy powyżej 60km do 30 tyś

Szukam 323 w okolicy ale nie ma nic ciekawego, a nie spieszy się mi. Myślałem też o MF 3060 lub 3085

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

4

Odp: Kupię Ciągnik mocy powyżej 60km do 30 tyś

do 30 tys to taki MF bedzie trup

Rolnik z powołania:-)

5

Odp: Kupię Ciągnik mocy powyżej 60km do 30 tyś

To bedzie 30 tys + 30 tys

6

Odp: Kupię Ciągnik mocy powyżej 60km do 30 tyś

Właśnie tak myślałem, że będą takie opinie. I tego sprzętu się najbardziej boje. Ale tak jak mówię czas jest i może coś wyłapię

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

7

Odp: Kupię Ciągnik mocy powyżej 60km do 30 tyś

Mtz 82 wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

8

Odp: Kupię Ciągnik mocy powyżej 60km do 30 tyś

3dychy na pierwszą wpłatę, nowego białorusa na raty i spokój na lata

9

Odp: Kupię Ciągnik mocy powyżej 60km do 30 tyś

Spokoj+belarus=pojecie wzgledne

10

Odp: Kupię Ciągnik mocy powyżej 60km do 30 tyś

W moim przypadku sprawdzone i potwierdzam

E 516 na części
Telefon 695 076 269

Odp: Kupię Ciągnik mocy powyżej 60km do 30 tyś

Jak 60KM to farmtrac heritage jeśli belarus nie odpowiada.

12

Odp: Kupię Ciągnik mocy powyżej 60km do 30 tyś

jak widzę co u znajomego robią z belarusem z turem, to żaden zachodni by nie wytrzymał. Normalna obsługa i dbałość powinna zagwarantować w miarę sensowne współżycie, a koszty napraw i skomplikowanie tej maszyny pozwolą na niespotykanie się z serwisem i drżenie pikawy na myśl o kosztach naprawy jakiejś pierdoły

13

Odp: Kupię Ciągnik mocy powyżej 60km do 30 tyś

Kolega kupił MF 175 koni z turem od Korbanków 400 brutto radziłem mu nowego Belarusa stwierdził ze nie można się cofać do tego 5 za zabezpieczeniu hydraulicznym i MF dostaje zadyszki do orki zakłada mu jeszcze szuflę i jakoś idzie.