301

Odp: Agregat Podorywkowy

No znalazłem a nie lepiej było zrobić na gęsiej stopie ?

302

Odp: Agregat Podorywkowy

Przy dużej głębokości sprężyny nie utrzymają kątu natarcia i będzie calizna nie podcięta  .

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

303

Odp: Agregat Podorywkowy

Nie będę głęboko gruberował . A na polach mam mnustwo kamieni bez zabezpieczeń nie mam po co wogule wyjeżdzać .

304

Odp: Agregat Podorywkowy

Taki agregat robisz dla siebie jaki jest Ci potrzebny. Chcesz gęsią stopę to zrób,  pytanie czy świński ogon utrzyma gęsią stopę w odpowiednim położeniu.  Ale mamy zwierzyniec smile  :stu:

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

305

Odp: Agregat Podorywkowy

Jak weźmie ogon od grubej świni 35mm to musi utrzymać

306

Odp: Agregat Podorywkowy

To ma być tylko do płytkiej uprawy ścierniska czy do głębokiej przedsiewnej z pominięciem pługa?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

307

Odp: Agregat Podorywkowy

Tak tylko do płytkiej uprawy po żniwnej ścierniska puźniej będzie za orane

308

Odp: Agregat Podorywkowy

jeśli będziesz robił sam to zaplanuj tak ramę, żebyś mógł przykręcać redlice w różnych rozstawach o najlepiej w trzech rzędach. Grządziel 35x35 spokojnie wytrzyma gęsiostopę do 10-12cm i będzie bardzo dobrze pracować. a jeśli po jakimś czasie zechcesz spróbować na głęboko. to zamienisz na wąskie redlice i zjedziesz do 30cm

np coś takiego (tylko sprawdzić czy rozstaw dziur pasuje)
http://allegro.pl/gesiostopa-strom-bedn … 03294.html

309

Odp: Agregat Podorywkowy

Ok dzięki wielkie za porady tak głęboko nie bedę zapuszczał bo forsz mi nie da rady  . Jak będe coś już miał zrobionego to wstawie jakieś fotki

310

Odp: Agregat Podorywkowy

Do 11 łap na wąskim dłucie Forsz pociągnie na 4-II i to będzie dobra robota. Ja mam 9 sercówek na trzech belkach i to jest moim zdaniem idealny układ. Jeśli pole zadziadowane to i się zapcha ale to tylko i wyłącznie wina "gospodarza".

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

311

Odp: Agregat Podorywkowy

Ja mam Stolla 11 łap sercowych rozstawionych na 4 belkach. Jeżdżę tak jak Marek piszesz na II-4 ,pracując z tą prędkością mam jeszcze zapas mocy a gruber robotę robi ładną.