Temat: Praca Finlandia

Nie ma chyba działu dam prace wiec piszę tutaj. W firmie ktorej pracuje w finlandi potrzebuja sezonowo kilku pracownikow do budowy placow zabaw ogolnie robi sie wszystko i nic praca na okolo 4 miesiace tyle trwa sezon. Stawka 10e nie jest moze to duzo ale i praca nie jest jakos specjalnie wymagajaca i męcząca.

2

Odp: Praca Finlandia

Cos wiec napisz.jak z kwatera wyzywieniem.ile godzin dziennie

3

Odp: Praca Finlandia

Jest mieszkanie dla 3 osob platne 85e. Wyzywienie swoje godzin roznie sie robi jak komu sie chce czasami 8. Ale tez i z 10 -11. Soboty 6-8 godzin tylko start dopiero od 8 rano. Robota lekka skrecanie w terenie zabawek rozwijanie i klejenie sztucznej trawy. Czasami troche kostki. Ogolnie kompleksowo sie robi wszystko.

4

Odp: Praca Finlandia

Ja szukam czegoś na zimę bo 4 miesiące leżę i się obijam.

5

Odp: Praca Finlandia

Na zimę jeżdżę do Holandii samoloty malować robota troszke ciężka ale w ciepłym i na łeb sie nie leje przyjęcia sa co jesień wiec możesz dac znac gdyby cos takiego cie interesowalo.

6

Odp: Praca Finlandia

jakby ktoś potrzebował pracy na budowie w Szwecji  to dla 10 osób znajomy potrzebuje 100koron/h  zapewnia miejsce zamieszkania

Sprzedam U-4514

7

Odp: Praca Finlandia

panowie i to jest piekne ze sobie nawzajem pomagamy

8

Odp: Praca Finlandia

Szczerze, jakby na zimę była jakaś robota, to sam chętnie pojechałbym, w kraje niemiecko języczne nie byłoby jakiegoś kłopotu z dogadaniem, w sumie po angielsku też jako tako. W sezonie mam sporo roboty, a zimą znowu nie ma roboty i u mnie i za granicą...

9

Odp: Praca Finlandia

Roboty w zime roboty jest full przy samolotach tak wiec ludzi potrzebują od listopada do konca marca trwa sezon

10

Odp: Praca Finlandia

Odzywać się do Ciebie jak będę wolny? Nie jestem z tych marudzących to może wytrzymałbyś ze mną. tongue

11

Odp: Praca Finlandia

w zimie tez pojechałbym, co to za robota?

Rolnik z powołania:-)

12

Odp: Praca Finlandia

No dobra to ja się piszę na finlandię, tylko żeby ekipa była niepękająca wink

13

Odp: Praca Finlandia

Z tego co wiem, a co nieco wiem, to chyba jakbyśmy razem pojechali Andrzeju, to za miesiąc dzwonilibyśmy do naszych żon o pieniądze. Nawet nie byłoby za co kupić biletu powrotnego big_smile

14

Odp: Praca Finlandia

Mnie i kumpla po pierwszym weekendzie w Holandii chcieli odesłać do domu...

E 516 na części
Telefon 695 076 269