1

Temat: Pług Huard/Kuhn

Hej

Mam na oku takie pługi do forsza 303
https://youtu.be/GWeIP_x6P2I

jak byście się zapatrywali na takie pługi, idzie do tego dostać lemiesze? Bo te które sobie upatrzyłem to jak jeden mąż wszystkie lemiesze spawane.

Help pls:D

2

Odp: Pług Huard/Kuhn

Kolega ma Huarda 4 skiby. Orał nim rok. W tym czasie 2 razy oś obrotu pękła. Lemiesze idzie dostać. Ogólnie nie jest zadowolony no ale może trafił na jakiegoś ulepa/bubla

Siły na zamiary zmierz....

3

Odp: Pług Huard/Kuhn

Pługi bardzo dobre. Fest konkretna rama w sam raz na ciężkie ziemię. Kiedyś zaczepilem do ruska 4 huarda na zabezpieczeniu półautomatycznym to podnieść miał robotę bo ciężki diabeł ale ciągnąć bo w ziemi to już Pikuś. Bardzo lekko idzie. Z częściami nie problem

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4

Odp: Pług Huard/Kuhn

tylko zobaczcie jakie tam są lemiesze i reszta, trochę to inaczej wygląd niż te nowsze huardy

5

Odp: Pług Huard/Kuhn

Panowie obmacałem te pługi z każdej strony, rama nie spawana, lemiesze idzie kupić nowe także już mniej jestem zestresowany.

Jednak jest niewielki luz na obrotnicy no i troszkę cieknący siłownik, czy to jest powód do zmartwień?

Dodam że ugadałem się na 4900 ale bez belki, wiem że nie jesteście telepatami ale proszę doradźcie coś, szczególnie jeśli chodzi o obrotnicę

6

Odp: Pług Huard/Kuhn

Belkę można kupić z agregatów agromasza kosztują koło stówki. Cieknący siłownik, to sam naprawisz do 50zł a ten luz na obrocie to jak nie jest duży, to chyba nie ma co się bać.

7

Odp: Pług Huard/Kuhn

ok dzięki, a tą belkę za 100 to gdzie można dostać

8

Odp: Pług Huard/Kuhn

Popytaj tam gdzie handlują agregatami. U mnie czy duża czy mała to stówkę wołali teraz nie wiem, ale nie bardzo opłaca się robić.

9

Odp: Pług Huard/Kuhn

pytam bo niedaleko mnie jest sklep rolniczy i tam wołają 270 za belkę 2 kat. 🤔