41

Odp: Regulacja prędkości obrotowej wentylatora w 512

Panowie mam pytanko dotyczące górnej części obudowy wentylatora. Moje wyglada dość slabo, jest spawane praktycznie gdzie sie da, luz maly jest jak poruszam obudowa i boje sie ze mi się to oberwie. Warto to robic? Cena górnej
Czesci to aż 9 stowek

42

Odp: Regulacja prędkości obrotowej wentylatora w 512

Jakbyś dokładnie napisał jak wiele tego potrzebujesz to moglibyśmy się dogadać smile Akurat powoli ojciec rozbiera 512 na części. Jak to tylko blacha to i wysłać nie powinno wiele kosztować.

43

Odp: Regulacja prędkości obrotowej wentylatora w 512

Wszystko zalezy jak ta gorna czesc obudowy wyglada, czy sa pęknięcia, spawy no i ile cenisz za taka przyjemność. A potrzeba mi tego aż sztuk jeden

44

Odp: Regulacja prędkości obrotowej wentylatora w 512

Z ojcem jeszcze nie gadałem bo zapomniałem-nie będę owijał. Na pewno nie będzie to kosztować 900zł smile

45

Odp: Regulacja prędkości obrotowej wentylatora w 512

Witam.Mam pytanie do tych co mają w 514 zegar obrotów wialni;jakie są minimalne i max obroty wialni i na jakich obrotach ( rzepak, pszenice) kosicie.Dzięki.

46

Odp: Regulacja prędkości obrotowej wentylatora w 512

Ja sobie dorobiłem licznik od roweru elektroniczny do obrotów wialni i sterowanie elektryczne i o ile dobrze pamiętam to zakres obrotów jest od 300-800 obr/min.

47

Odp: Regulacja prędkości obrotowej wentylatora w 512

U mnie na lużnym pasku 300 obr.jak zaczyna się napinać to 400 obr.a max 600 obr wygląda
na to że pasek jest utarty.

48

Odp: Regulacja prędkości obrotowej wentylatora w 512

na zdjęciu z 2 posta, koło pasowe na wiatraku (to pod kołem z regulacją)
- po wyciągnięciu zabezpieczenia ono schodzi całe czy każdy talerz osobno ?
- czy pomiędzy zabezpieczeniem a kołem są jakieś podkładki regulujące ?
- całe koło siedzi na klinie ?

gg 5118068

49

Odp: Regulacja prędkości obrotowej wentylatora w 512

-każdy talerz osobno
-jest jedna podkłaka nie koniecznie regulująca
-tylko zewnętrzne jest na klinie