61

Odp: Serwomechanizm

właśnie odwrotnie, skręca mniej kiedy wysuwa się siłownik, dzisiaj jeszcze dokładnie to obadam a błotnik będę zakładał tylko rzeźbę trzeba robić bo tak to się nie mieści

62

Odp: Serwomechanizm

Ha ha już wiem, nie dokręcona końcówka drążka poprzecznego.

63

Odp: Serwomechanizm

Kelly ile dałeś za pompe z kołem

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

64

Odp: Serwomechanizm

prawie trzy i pół stówy, musiałem jeszcze przetaczać koło pasowe na silniku

65

Odp: Serwomechanizm

Kelly jak mocowałeś orbitrol ? mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcie?

66

Odp: Serwomechanizm

zamieszczam filmik
https://youtu.be/fj4cQUEoD50

67

Odp: Serwomechanizm

Orbitrol w miejscu serwa ,ciekawie to rozwiązałeś. Ja mam orbitrol z kierownicą od 303 oryginalny ale wczoraj doszedłem do wniosku ,że muszę przerobić mocowania ,kierownica w wersji z serwomechanizmem jest montowana pod trochę innym kątem. PS ładnie go odmalowałeś. smile

68

Odp: Serwomechanizm

Sąsiad z piaskarką to skarb smile Myślałem żeby dać orbitrol pod kierownicę ale nie widziało mi się żeby tyle przewodów ciągnął, no i mocowanie jakieś zmyślniejsze pasowało by wtedy a tak to szybko łatwo i przyjemnie wyszło. Myślę jeszcze żeby dać kierownicę wyższą np. od 60tki bo źle wsiadać.

69

Odp: Serwomechanizm

To chyba masz wyżej zamocowany fotel ,ja w swoim mam taki jak w ciężarówce ifa i gdybym założył kierownicę tą wysoką od ursusa to jeździłoby się jak władymircem z kierownicą na wysokości ramion big_smile

70

Odp: Serwomechanizm

Coś muszę zrobić z tą kierownicą. Po testach sterowania na orbitrol i jeden siłownik przy ramie stwierdzam że traktor na równym pływa sobie, poza tym jadąc na wprost w niewielkim stopniu skręcam kierownicą ale i tak lepsze to i tak jak stare serwo 100 razy.

71

Odp: Serwomechanizm

kellyq napisał/a:

Coś muszę zrobić z tą kierownicą. Po testach sterowania na orbitrol i jeden siłownik przy ramie stwierdzam że traktor na równym pływa sobie, poza tym jadąc na wprost w niewielkim stopniu skręcam kierownicą ale i tak lepsze to i tak jak stare serwo 100 razy.

a luzów na głównej osi czasem nie masz?
i pytanie czy masz dokręcone śruby mocujące kołyskę do ramy

Nie ma to jak FORTSCHRITT