841

Odp: Jaka jutro pogoda?

Od wczoraj Gubin i okolice 4 litry na metr . wszedzie pada a u nas nie . Katastrofa naliczyli mi 45% strat w całym gospodarstwie z kuku  . Zastanawiam sie czy się zgodzę z komisją bo kuku w wiekszosci to nie mam .  ale i tak cała para w gwizdek bo tak naprawde to cała pomoc skierowana ma być dla gospodarstw z stratami pow,70% .i raczej tak to bedzie wyglądało bo są takie gospodarstwa z produkcją zwierzecą. A co począć taki mamy klimat,,,,,,

Leszek   dla kolegów'

842

Odp: Jaka jutro pogoda?

PawełS.64 napisał/a:

Pół godziny jak zaczęło padać,Od rana się chmurzyło,jak skończyłem opryski na  rzepak  aż miło patrzeć na deszcz,nocą też spadło 7 cm.Deszcz przyszedł od zachodu i zaraz przypomniałeś mi się sorast bo czytałem Twoje posty o suszy i byłem przekonany że też dostaliście bo chmury idą od Zgorzelca,Teraz wiem że to inny kocioł i pewnie  zaraz przestanie.

7 cm ? To pływasz chyba

Siły na zamiary zmierz....

843

Odp: Jaka jutro pogoda?

Przepraszam, oczywiście należy się korekta;7 l/m i dopadało do 10 l/m

844

Odp: Jaka jutro pogoda?

no to przeszły nade mną suche chmury, następny prognozowany deszcz 3. X w tej sytuacji wstrzymuję się od siewów. Trudno najwyżej wiosną obsieję owsem jęczmieniem i kukurydzą.

845

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie padało tak że się nie kurzy.....

846

Odp: Jaka jutro pogoda?

1.5l/m2 przez cały wczorajszy dzień

Siły na zamiary zmierz....

847

Odp: Jaka jutro pogoda?

2 litry od wczoraj wieczora do tej pory...

848

Odp: Jaka jutro pogoda?

Zmienili długoterminową może nie będzie tak źle.

849

Odp: Jaka jutro pogoda?

Co Indianie już chrustu nie znoszą ?
Po 20tym może coś się zmieni....

850

Odp: Jaka jutro pogoda?

androl napisał/a:

Zmienili długoterminową może nie będzie tak źle.

Na czym/jakiej stronie sprawdzisz?

Kompletny noob w temacie Fortschitt

851 Ostatnio edytowany przez androl (2018-09-14 19:22:36)

Odp: Jaka jutro pogoda?

szs napisał/a:
androl napisał/a:

Zmienili długoterminową może nie będzie tak źle.

Na czym/jakiej stronie sprawdzisz?

tu wcześniej prognozowali zmiany od 3,X https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlug … ,cId,23910

852

Odp: Jaka jutro pogoda?

Powiem tak Dupa dupa Dupa .. jak do końca miesiąca rzepak się nie  będzie w rzędach to   do skasowania ...  posiałem w suszę   po której  przyszedł deszcz i zabetonowało go ... wrrrrr a teraz kuleje

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

853

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie przez pół nocy lało, wczoraj orałem to sucho jak diabli, dzisiaj jade nawozy sypnąć to zobacze czy coś będzie znać

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

854

Odp: Jaka jutro pogoda?

Nie pada !!!  Deszcz co to takiego?

Leszek   dla kolegów'

855

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ta susza będzie się ciągnąć i ciągnąć. Teraz rzekomo ma być po 30 stopni więc nic dobrego...

Siły na zamiary zmierz....

856

Odp: Jaka jutro pogoda?

Już dwie godziny przyzwoicie pada,zobaczymy...

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

857

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie z godzinę temu zaczęło padać, i dobrze bo sucho było w polu.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

858 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2018-09-22 07:49:47)

Odp: Jaka jutro pogoda?

Pada też u mnie na razie drobny i przelotnie, wczoraj zasiałem przenice, ziemia jak popiół nie pamiętam żeby tak było a u nas trochę padało wcześniej

Pada deszcz mocniejszy już dobre pół godziny, o 6 rano było 16stopni a teraz spadło już do 10. Ale ziemia jest wysuszona bo woda przy domie płynie pod trawą a nie ma mocnego opadu, płynie jak jest porządna zlewa

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

859

Odp: Jaka jutro pogoda?

A u mnie pochmurno , chłodno i deszczu ani kropli...

860

Odp: Jaka jutro pogoda?

No wczoraj jak o 20 zjezdzalem kombajnem z pola to taka wichura że świata nie było widać. No i też trochę popadało. W dzień było wczoraj 30 stopni, w takiej temp jeszcze nigdy nie kosiłem qq

E 516 na części
Telefon 695 076 269