81

Odp: prasa 454

Jaskot nie ma?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

82

Odp: prasa 454

http://www.agrozem.cz/kontakty.php
Mówisz - masz

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

83

Odp: prasa 454

Panowie moja pasa robi supeł w supeł lecz po chwili rozwiązują się gdzie szukać przyczyny ?

84

Odp: prasa 454

Za cienki sznurek albo palec nie trzyma .

85

Odp: prasa 454

Jak tam panowie używacie jeszcze tych sprzętów? Będę musiał w tym roku też narobić nieco małej kostki

E 516 na części
Telefon 695 076 269

86

Odp: prasa 454

Ja używam polskiej Z-224 smile

Siły na zamiary zmierz....

87

Odp: prasa 454

Normalnie jak co roku, z tym, że na usługi prawie nie jeżdżę bo stawka 160 zł/godz utrzymywała się 10 lat i wystarczy. Dzięki koledze z forum uzupełniłem magazynek części zamiennych.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

88

Odp: prasa 454

Kiedyś też mieliśmy polska z224. Ale tu chodziło mi o k454. Patrząc na Youtube to tworzy fajny zestaw z ruskiem. Tak jak piszecie jaką ma wydajność to żeby wykorzystać jej potencjał to faktycznie 360 może ją nie ogarniać. Tak samo w zwijajacej je 550. 360 też szło z nią pracować ale jak chodzi z nią rusek to górka czy dołek i idzie te 10-11 km/h

E 516 na części
Telefon 695 076 269

89

Odp: prasa 454

360 nie ma WOM 1000 ii nawet jazda na terenowej 5 z womem zależnym niewiele pomoże jak słoma konkretna i trzeba się zatrzymać lub zwolnić. 323 w słomie to biegi I-3,II-3,I-4,II-4 przy obrotach silnika 1600. Jak słoma sucha to przeważnie wyższe prędkości, gorzej jak wilgotna, bo nie chce podawać do komory i zapycha się. Do tego dobrze zbita kostka to 15, a niekiedy 20 kg słomy i jak gówniany sznurek to lubi pęknąć jak kostka spada na ziemię, bo jak dobrze idzie to kostki z prasy wylatują i 1,5-2 metry lecą.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

90

Odp: prasa 454

Mieliśmy kilkanaście lat k442 ,można było się nie oglądać w tył ,wiązała jeden w jeden ,czego nie można było powiedzieć o z224 które miał skr.

91

Odp: prasa 454

224 musi być dobrze wyregulowana i nie mieć luzów. Na tą chwilę mogę aparaty rozebrać i złożyć ustawiając ją na sucho i musi wiązać. Nauka zajęła mi ładnych parę lat. Jak przyjeżdżał mechanik regulować i patrzyłem, pytałem a on tłumaczył. W końcu pojąłem tę myśl techniczną.

gg 5118068

92

Odp: prasa 454

To prawda. Zetka potrafi plątać. Jednego roku po naprawie puściła jeden snopek. A zbieramy ich około 3000. Ale już następnego roku coś jej się pokićkało i Tata przez godzinę zrobił 9 klocków tongue
Ogólnie dostać dobrego mechanika który pozjadał zęby na tym sprzęcie, przeprowadzić regulację i do przodu.
Da się też zauważyć pewną zależność w tej naszej. Najgorzej wiąże jęczmionkę. I nie lubi wilgotnego żyta. Dlatego jak przyjeżdża mechanik puszczamy ją w jęczmionkę. Jak tu wyreguluje to będzie wiązać resztę.
A co do k454 to Tata chciał taką kupić ale słyszał, że zetor 7211 za bardzo dostanie po d...ie i odpuścił.

Siły na zamiary zmierz....

Odp: prasa 454

2 lata temu kolega.znalazł k454 za 2500zł,do wymiany były tylko iglice i rama na której jest aparat,była pokrzywiona,powiedziałem bierz.i do teraz jest mega zadowolony z wyboru,prasa zwróciła sie już 2 razy...

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

Odp: prasa 454

Witam,kolega ma jeden problem przy prasie. A więc rozwala mu przewód od podnoszenia podbieracza a go nie podniesie,ręcznie można normalnie podnieść,jest tam jakiś dławik który mógł się zatkać? Czy coś.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

95

Odp: prasa 454

Nie, coś musiało się przytknąć.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia