Temat: Ceny gospodarstw w Waszych rejonach

Z racji tego że mam mało ziemi a zawsze chciałem prowadzić gospodarstwo rolne, pytam o ceny ziemi w Waszych rejonach
Ja mam mało ale ta ziemia ma dużą wartość, może zmienił bym klimat żeby w końcu robić co się chce w życiu i się z tego utrzymywać a nie traktować tego jak teraz- hobby

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

2

Odp: Ceny gospodarstw w Waszych rejonach

Pojedyncze ha chodzą po 50 tys. Choć miejscami ziemia szła nawet po 90tys za ha. Ale ostatnio ceny kształtują się na poziomie 40 tys za ha. Mowa o IV-V-VI

Siły na zamiary zmierz....

3

Odp: Ceny gospodarstw w Waszych rejonach

U nas można kupić po 25 tyś fajne kawałki ale są dalej od dróg a tak to jak komu zależy i ma kasę to i po 100 tyś sobie wybijali na przetargach, ale to szkółkarze bo zwykli rolnicy nawet jak mają kasę to tyle nie dają.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

Odp: Ceny gospodarstw w Waszych rejonach

U nas podobna cena w zachodniopomorskim sawek. Niby tanio,ale trzeba harować na tym przynajmniej 15 lat by sie zwróciło.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

5

Odp: Ceny gospodarstw w Waszych rejonach

Gelek ale ty masz wariantów na przyszłość :play:

6

Odp: Ceny gospodarstw w Waszych rejonach

u nas cena tak około 35 tyś za ha 3-4 klasy chyba zę ktoś graniczy pole to potrafią bić cenę do 50 za hektar i więcej

Nie ma to jak FORTSCHRITT

7

Odp: Ceny gospodarstw w Waszych rejonach

5km od mojej wioski  jest na sprzedaż całe gospodarstwo znajomego za 3 bańki wszystko jak stoi (budynki dom ziemia bydło i maszyny w większości kilkuletnie ) ziemi 43ha chyba .
Więc jak chcesz mnie mieć za sąsiada to pakuj kasę do walizki i w drogę .ps  na olx chyba gdzieś jest ogłoszenie od kilku tygodni

8

Odp: Ceny gospodarstw w Waszych rejonach

U mnie jak byś miał kasę w reku to i po 15 tyś byś wydarł

9

Odp: Ceny gospodarstw w Waszych rejonach

Było by plus minus półtorej bańki  ale raczej na plus
Mam pracę nie jest zła tylko trochę kasy mało, dzieciakom przydało by się coś zostawić a nie tak jak ja zaczynałem od zera,

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

10

Odp: Ceny gospodarstw w Waszych rejonach

https://m.olx.pl/oferta/sprzedam-gospod … vpOYq.html

Wioska obok... 😉

Kompletny noob w temacie Fortschitt