781

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Panowie szukam jakiegoś Berlingo Kangoo albo partner. Ktoś coś wie? Cena wiadomo jak najniżej a stan jak najlepszy😁 3-4 tys

E 516 na części
Telefon 695 076 269

782

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Fiata doblo nie patrzysz?

783

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Albo takie coś https://www.otomoto.pl/oferta/ford-tran … xtor=SEC-8

784

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Fiat i ford jakoś odpada. Jakiś ostatnio francuzy mi pasują. No i żeby też była tylna kanapa żeby w razie co dzieciaki z przedszkola zabrać.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

785

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Grzegorz89 napisał/a:

Fiata doblo nie patrzysz?

A może jednak też spojrzeć na doblo. Gadałem przed chwilą z sąsiadem to mówił że te 1.9jtd nie do zajechania motory

E 516 na części
Telefon 695 076 269

786

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja mam 1.9 zwykłego diesla, tylko jż pompa boscha a nie lucas. Poniekąd lepsza. SIlnik słaby jak cholera, ale pali w zimie i jeździ na tym samym paliwie co ciągniki. mam normalnie 5osobowego. Tylko jedyna wada,że bardzo gniją od spodu. Z tyły zwykła belka na resorze, to raczej mocne a nie belka skrętna.

787 Ostatnio edytowany przez zorak (2018-08-20 07:41:29)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

od miesiąca szukałem partnera, berlingo lub kangoo. Warunkiem była tylna kanapa i silnik benzynowy. Chciałem wydać 3-4 tyś. Po miesiącu i obejrzeniu 5 aut zacząłem szukać czegoś do 6 tyś. Znów obejrzałem z 5 aut i w końcu trafiłem na kangura.
Ogólnie takie auta nie stoją tylko jeżdżą i wożą, wożą, wożą ... trzeba trafić aby nie było zmęczone robotą - ale można.

gg 5118068

788 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2018-10-20 21:23:07)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Sie pochwalę. Od wczoraj na podwórku stoi mercedes E W211 3,2 CDI. Żona będzie miała do pracy no i dla naszej czwórki na trasy, ja dostanę jej marea 1,9 jtd a sharan zakończy chyba swą karierę na złomie. Ma tyle rzeczy do wymiany że nie warto tego robić. Ma jeszcze 2 miesiące OC więc może wystawię go za jakieś 1500. Ktoś ewentualnie pisze się na jakieś drobiazgi z 1,9tdi? Np przepływomierz, jakieś zaworki, turbina, chłodnia cooler.....

Mam nadzieję że nie bedę żałował zakupu.
Dziś sobie zadałem pytanie po co ja go kupiłem?
Odpowiedź nasunęła się bardzo szybko dla przyjemność. NIe pamiętam kiedy kupiłem coś co nie jest potrzebne....

789 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2018-10-20 21:39:40)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

powiem ci krzysiek ze taki meraś to juz konkrecik luksusu w nim dobrze zaznasz niech słuzy bezawaryjnie i przyjemnie

ja bedę chciał sprzedać swoje a4 b5 1.9 tdi zaraz po nowym roku bo chciałbym kupić coś wiekszego z większym silnikiem myslę o a6 c5 2.5 v6 180km quattro i w automacie koniecznie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

790

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Niech się dobrze sprawuje :beer:

791

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

No głowa rano bolała strasznie...

792

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Dużo taki kosztował? ja szukałem też mercedesach, ale trafiła się audi... W automacie? Ja żałuję, że nie znalazłem a8 jak szukałem...

793

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Niech służy, ja też planuję takiego kupić ale co wyjdzie to zobaczymy.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

794

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Niech służy bezawaryjnie ! kilka lat miałem E210 gdyby nie ta nieszczęsna pompa lukasa pewnie bym jeździł nim jeszcze.

795

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Krzysiu jak przekonałeś żonę do merca moja nie chciała patrzeć na mercedesa mnie się podobają a żonka tylko vw i nic innego wybór padł na golfa,tak ze mieliśmy II td (tata III) IV TDI , miała byc V ale wybór padł na VI najważniejsze ze żona zadowolona , jak sie mi seat skończy to takiego  merca 124  sobie kupie

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A ma ktoś doświadczenie z pickupami? Potrzebuje auto w teren do bydła żeby na każdą łąke wjechać. Do tego paka żeby towar wozić autem a nie tak jak teraz za t4 przyczepkę targać. Po rozmowie przy piwie z mechanikiem dowedziałem się że w grę wchodzi L200, Navara, Ranger albo Hilux. Mi osobiście najbardziej się podoba Ranger albo Navara z kabiną tzw póltora. Budżet do 20 tys, lepiej jakby było to nawet 15. Oczywiście auto starsze żeby nie było żalu po błocie go tyrać. Dlatego nie wchodzą w grę droższe samochody.

797

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Hilux

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

798

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A Navara to nie ma przypadkiem pękającej ramy tuż za kabiną? Chyba nie we wszystkich rocznikach ten problem występuje.

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Navara d22 niby ma silnik co lubi panewke obrócić a hilux najdroższy z zestawienia.

800

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Opel campo . Do 10 tyś kupisz . Silnik isuzu więc nieśmiertelny  gorzej z budą ale za to nie szkoda . Kolega ma to na 5 litrach cały tydzień kiszonke nim wozi bo pryzme ma kilometr od stajni z krowami.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38