901

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie też tak bardzo nie wieje ale od 15 pada sobie deszczyk i zimno się zrobiło 5 stopni

902

Odp: Jaka jutro pogoda?

Juz sobie przypomnialem jak to jest jak pada z 10 litrow wlało, w końcu,!!

Leszek   dla kolegów'

903

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie 40 mm

904

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie 32 mm i mocno wieje. Zerwało mi włókninę ze sterty siana. Od 23 września już ponad 100 mm.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

905

Odp: Jaka jutro pogoda?

Pada wieje jak w kieleckim .......... ale dobrze że z wymianą dachu zdążyli skończyć w poniedziałek po południu , ale elewacja nie wiem czy będzie dokończona w tym roku .......

906

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ile masz tej elewacji że nie zdążysz? Ja myślę że z garażem na zgłoszenie zdążę a dopiero mam fundamenty wyciągnięte kleił bym dziś pierwszą warstwę pustaka ale wiatr taki że by je poprzesuwał sad

907

Odp: Jaka jutro pogoda?

prawie 400m2 ale ekipa taka że  powinienem napisać w ręce opadają

908

Odp: Jaka jutro pogoda?

Szkoda, że tak daleko.mam dobrych fachowców i za robociznę wyszło 15tys.

909

Odp: Jaka jutro pogoda?

3-4 ludzi, trochę sprzentu i tydzień pogody potrzebujesz

910

Odp: Jaka jutro pogoda?

Chyba 30 ludzi ...........  w 3 tygodnie przykleili  200m2 styropianu a kiedy obróbki okien i siatka ? bo o baranku już nawet nie myślę . Ale tak to jest jak się podpisuje umowę na wiosnę  z firmą co ma 11 pracowników a teraz pracuje 5 i właściciel i to na 2 budowach jednocześnie . Za 6 dni kończy sie termin realizacji i wtedy coś mi się zdaje że zrobi się nieprzyjemnie .........
Dobrze ża na dach znalazłem podwykonawcę i w tydzień zrobili na gotowo .

911

Odp: Jaka jutro pogoda?

Też taki ostry wiatr macie, powiesił sie kto czy co za cholera jedyny plus to liście z drzew powywiewało z posesji na pola nie trzeba bedzie grabić

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

912

Odp: Jaka jutro pogoda?

dziś u mnie też wieje zimno i nawet śnieg chwilami sypał

913

Odp: Jaka jutro pogoda?

koseś napisał/a:

Chyba 30 ludzi ...........  w 3 tygodnie przykleili  200m2 styropianu a kiedy obróbki okien i siatka ? bo o baranku już nawet nie myślę . Ale tak to jest jak się podpisuje umowę na wiosnę  z firmą co ma 11 pracowników a teraz pracuje 5 i właściciel i to na 2 budowach jednocześnie . Za 6 dni kończy sie termin realizacji i wtedy coś mi się zdaje że zrobi się nieprzyjemnie .........
Dobrze ża na dach znalazłem podwykonawcę i w tydzień zrobili na gotowo .

To kurde u mnie robili 8dni roboczych, w 6-7osób. Jak masz umowę, to jesteś na wygranej, bo to rzeczywiście może irytować....

914

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie w tej chwili tylko +2 wieje już trochę słabiej




koseś napisał/a:

Chyba 30 ludzi ...........  w 3 tygodnie przykleili  200m2 styropianu a kiedy obróbki okien i siatka ? bo o baranku już nawet nie myślę . Ale tak to jest jak się podpisuje umowę na wiosnę  z firmą co ma 11 pracowników a teraz pracuje 5 i właściciel i to na 2 budowach jednocześnie . Za 6 dni kończy sie termin realizacji i wtedy coś mi się zdaje że zrobi się nieprzyjemnie .........
Dobrze ża na dach znalazłem podwykonawcę i w tydzień zrobili na gotowo .

Z dobrymi pracownikami teraz jest problem. w wakacje rok temu Braciak poszedł odrobić praktyki zawodowe w f firmie ok 40 osobowej. Chyba się sprawdzil bo podpisali z nim umowę do końca wakacji. W tym roku już w maju wydzwaniali do niego by przyszedł  na wakacje. Zgodził się i okazało że przez pewien czas był jednym na budowie który był po szkole budowlanej a inwestycja za 7 mil. Połowa pracowników miała w życiorysie odsiadkę 1/3 robiła na czarno bo rentę pobiera. Ukraińcy wcześniej byli ale zwiali na Niemcy.

Twoi pracownicy jednak za bardzo się przywiązują do tradycji budowlanych z czasów PRL. Jak ja robiłem przy ociepleniu kamienicy 14x20 z 3 stron do rynny na wysokości 9 m to zrobiliśmy robotę w 4 dni z tym że styropian nie szlifowany i nie piankowany, na żywca klejona siatka ( z tym uwineliśmy się od 7 do 18 i do 14 dnia następnego a druga warstwa kleju-ostateczna i obróbki okien w kolejnych dniach). Za to w Toruniu parterowy ścian coś ok 130 m robiliśmy 9 dni ale tu była i sztukateria gipsowa wokół okien i filary w kształcie stożka ściętego i łuki z ścian.

915

Odp: Jaka jutro pogoda?

wierzcie lub nie ale wczoraj pierwszy raz byłem z dzieciakami na sankach, lepiliśmy bałwana - ubaw po pachy. I wcale nie byłem w górach. Śniegu ok 10cm.

gg 5118068

916

Odp: Jaka jutro pogoda?

A jutro u nas m być +20°C

Kompletny noob w temacie Fortschitt

917

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie też

gg 5118068

918

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ale masz huśtawke  yikes

Kompletny noob w temacie Fortschitt

919

Odp: Jaka jutro pogoda?

Widzę ładną pogodę na pryszczenie ozimin.

920

Odp: Jaka jutro pogoda?

POjutrze będzie śmierdziało we wsi chemią...
Jutro ma piździć u mnie jak to w piździeniku