841

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Nigdy nie miałem diesla, ale mój brat ma forda i z różnymi przypadłościami już walczyłem w tym samochodzie, u niego zapowietrzał się przez szybkozłączki wszystkie wywaliłem i założyłem na opaskach, a u niego ta pompka w baku to jest wspomagająca żeby właśnie jak braknie paliwa to podaje i nie trzeba długo kręcić wiec też jest bardzo ważna, smok w baku może być brudny,

842

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Do mnie autosan H9 wink https://www.youtube.com/watch?v=RGsRcMJmNA8

843

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Stawiam dolary przeciw złotówkom jak ktoś przekona moją panią, która kilka lat jeździła gazownikiem, potem kilka lat dieslem, a ostatnie 5 benzyną, do powrotu do poprzednich rozwiązań.
H.. tam w to dam 2$ za złotówkę big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

844

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Mi bez różnicy na czym jeżdżę. Ważne żeby auto nie sprawiało problemów. Akurat mojego żadne z typowych przypadłości nie męczą. Może mi się trafił dobry egzemplarz... ale co z tego jak go sprzedać Nie mogę bo krążą legendy o Audi 2.5 w automacie. Nie sprzedam to będę dalej sobie jeździć. A serwisuję go w większości sam bo jak mam dać do mechaników to... włos się na głowie jeży co potrafią robić nie znając się totalnie na tym aucie. Na tym silniku. Bądź co bądź specjalnej troski.

Siły na zamiary zmierz....

845

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

no ja tez sam robię co jestem w stanie jedynie co to oddam go na wymianę oleju w skrzyni a tak to sam sobie pokręcę przy nim a jak coś zepsuje to sam na siebie będę zły a nie z kimś się kłócił że zepsuł
jutro mam zamiar sobie obejrzeć ten układ paliwowy to coś będę wiedział
ja kupiłem sobie ten model mimo też wielu złych opinii na ich temat ale jak chcę sam się przekonać  i spróbować czegoś innego w życiu najwyżej się go sprzeda a jak nie to będę nim sobie jeździł z A4 zrobiłem z trupa auto do jazdy to i z tym źle nie będzie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

846

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja robie przebiegi roczne ponad 20 tysięcy...  Ani mało Ani dużo. I auto jeździ. Nic się z nim nie dzieje. Więc nie mogę potwierdzić tego , że jest awaryjne. A ponad 3 lata używam więc coś już mogę powiedzieć.

Siły na zamiary zmierz....

847

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

MAREKPE napisał/a:

Stawiam dolary przeciw złotówkom jak ktoś przekona moją panią, która kilka lat jeździła gazownikiem, potem kilka lat dieslem, a ostatnie 5 benzyną, do powrotu do poprzednich rozwiązań.
H.. tam w to dam 2$ za złotówkę big_smile

Marek powiedz żonie,  zataiłem przed tobą że twoje auto ma również instalacje gazową. Gdybyś chciała jeździć na lpg to zaoszczędzone pieniądze do twojej dyspozycji, przez te kilka lat które jeździsz tym autem też by były twoje.
Opisz koniecznie jej reakcję wink

848

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ooo.  Solidny argument. Sam jestem ciekaw wink

Siły na zamiary zmierz....

849

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Zareagowała podobnie jak Kajra w 10 minucie
https://www.youtube.com/watch?v=rfjLWOTUIU8

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

850

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ooooo...... o kurde big_smile Moja to oszczędna smile, w takiej sytuacji to pewnie dopiero w wigilię ludzkim głosem by się do mnie odezwała big_smile

851

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jakiś czas temu uznałem, że ropa do traktora i ciężarówki, gaz do kuchenki i junkersa, a samochód osobowy MA BYĆ na benzynę. Po latach doświadczeń moja uznała, że to słuszny kierunek i będziemy się tego trzymać, a Astra na ropę niech będzie wyjątkiem potwierdzającym regułę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

852

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A ja od 10 lat mam tylko samochody na gaz, i jestem zadowolony a rocznie robię ponad 40 tysięcy km, i jak sobie przeliczę ile w kieszeni zostaje, to mnie nikt do żadnego innego nie przekona smile

853

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

tekila,a jak zostaje mi ropy,złotówkę taniej z gospodarstwa to na gazie dalej bedzie taniej? Nie powiem że auta na gaz bywają tańsze od diesli.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

854 Ostatnio edytowany przez szs (2018-12-01 00:55:12)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

O ile zostanie limitu żeby auto tankować no i zależy jaki ma się silnik w aucie
Benzyna w samochodzie? Chyba jak się dojeżdża do pracy kilka km

Zgadzam się z tequila na 1000%

Kompletny noob w temacie Fortschitt

855

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

No ja oszczędny jestem,forszaje za mało palą.. wink

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

856

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Fiat doblo 1.9 diesel wolnossacy 60koni pali 7l. audi 3.0b plus gaz, 220koni, pali 13-14. szczerze,, to lubię fiacika bo to prosty samochód, ale nie ma czym jechać, na pieniadze jedno wychodzi.

857

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

W tym roku limit wykorzystałem na kwotę 80 zł :hmmm: jakieś 5% :angel:

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

858 Ostatnio edytowany przez androl (2018-12-01 11:08:03)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

U nas nim handlują 50/50 :satan:

859

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jeżeli chodzi o tym czym jeździmy to nie wyobrażam sobie siebie w benzynie czy gazie ciągnąc dwie tony na haku.  Mój 2.9 crdi jest do tego niemalże stworzony . Ciągle trzeba pamiętać ze piszemy o gustach a z nimi to tak jak z dupą - kazdy ma swoją. Lubie silniki benzynowe ale tylko w jednośladach, a i bym zapomniał, w pile, kosiarce i do obudzenia Kirowca - tam to jest ich miejsce big_smile

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

860 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2018-12-01 16:30:14)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja jednak musiałem wydłubać sprzęgło kinetyczne i wysłać do regeneracji. Zrobiło się zimniej i szarpie....

Benzyna i 2t hmmm 1,6 to nie ale 3,0 też pociągnie....