21

Odp: Pług wahadłowy

Piotrek jesteś z Kask koło Błonia?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

22

Odp: Pług wahadłowy

Orałem takim Famarolem:) jak miałem jeszcze U 1224, 4 skiby na 30cm głęboko i dobrze się orało ale żeby ładnie orka wyszła tzn. dobrze pokruszona to 1614 te pługi muszą mieć odpowiednią prędkość orki

Odp: Pług wahadłowy

Takie cztery skiby to ile mają szerokosci? Bo co by nie mówić 12 to troche za duża do 4.

24

Odp: Pług wahadłowy

Famarol ma 45 cm/korpus

25

Odp: Pług wahadłowy

pawelg napisał/a:

Piotrek jesteś z Kask koło Błonia?

Kaski to całkiem blisko mnie tongue

U nas facet miał pług wahadłowy ale ładnych parę lat temu. Byłem mały i tata wspominał, ze pług się kiepsko spisywał.

26

Odp: Pług wahadłowy

Witajcie
Czy ktoś uzytkuje pług wahadlowy konkretnie o Howard 4 skiby chodzi
Czy z 4 skibami ZT323 podola
Z dostepnych info wyczytalem że stawia wieksze opory ale i szerokosc robocza tez spora
Na filmikach też widac że ładnie kryje

27

Odp: Pług wahadłowy

To zależy w jakiej ziemi, jak głęboko i jak szybko...

28

Odp: Pług wahadłowy

Ziemia przeróżna jest piasek a za chwilę glina .Praktyczne każde pole zaczyna i kończy się inna ziemią.
Jak gleboko?
Orka standardowa głęboka. Do podorywki mam inny na małych skibach
Jak szybko?
Silnik jest w miare w moim 323  tak że nie mam pojęcia co jest w stanie zaprezentowac z 4 skibami