Temat: artykuł o E 514 w RPT

Dla zainteresowanych zamieszczam cały artykuł zeskanowany z RPT.

Prezentuje E514 jednego z rolników. Może jest on wśród nas na forum i nic nie mówi ?? big_smile

http://odsiebie.com/pokaz/4174692---f332.html

2 Ostatnio edytowany przez markus (2009-07-13 19:57:55)

Odp: artykuł o E 514 w RPT

No tak to mój klamocik,ale nie ma się czym chwalić.:)
maxi900 dzięki tobie po raz pierwszy przeczytałem ten artykół,masz plusa.

3

Odp: artykuł o E 514 w RPT

to opowiedz jak sie RPT twoją maszyną zainteresowało? smile  Sam ich zaprosiłeś czy jakoś bardziej "po znajomości" było ? smile  W końcu ładny artykuł i dobrze o "operatorze" się autor wypowiada...

Przydałoby się w końcu opisać jakiś 323 bądź 303 jak ktoś ma ładną .... tak żeby zdjęcia u nich zachęciły rolników. DamianBorek ma ładną 303 a Sławek 323 z tego co pamiętam wink

Bo oni w gazecie zawsze piszą artykuł pod konkretne prace w danym miesiącu. Forszaj idealnie nadaje się do transportu a tu okres żniw i wożenia zboża idzie wink Poza tym nie wierze żeby mieli nadmiar artykułów i chętnych do pokazania swoich maszyn !

4

Odp: artykuł o E 514 w RPT

fakt co fakt ładna ta 514:P  i swoją droga żeczywiście jakim cudem znalazłes sie na tym artykule tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: artykuł o E 514 w RPT

Sam nie wiem jak mnie gościu znalazł.Mówił że w jakiejś miejscowości(nie znanej)jakiś gościu po nazwisku(nie znane),że  u mnie jest coś takiego.Jeszcze jestem ciekawy skąd mój telefon miał?No ale pies drapał,zadzwonił ,umówił się ,przyjechał,narobił zdjęć ,wypytał,w sumie zajął ze trzy godziny i pojechał.Tyle że gazetę póżniej przysłał,ja chciałem żeby tą z moim kombajnem ,a on przysłał wydanie specjalne oferta kombajnów ,czy jakoś tak.

6

Odp: artykuł o E 514 w RPT

fajny artykuł duży +, Niewiem jak przy tej opisywanej E-514 ale przy mojej są wszystkie 4 bębny chydraulicznie chamowane, chamulcem nożnym a te od skrzyni biegów są chamowane dodatkowo chamulcem ręcznym na linke

7

Odp: artykuł o E 514 w RPT

To 514 ma dobre hamulce,512 ma tylko dwa bębny przy skrzyni:hmmm:

8

Odp: artykuł o E 514 w RPT

Masz racje Marcino z tymi chamólcami gościowi  coś się pomieszało.