1 Ostatnio edytowany przez stasrabit12 (2019-04-06 16:48:52)

Temat: Który traktor?

Witam. Prosze o pomoc który traktor i który kombajn wybrać.Fortschritt ZT 323A i Fortschritt ZT 325A Potrzebuje dobrej,fachowej,  uczciwej , porady ponieważ chce kupić taki sprzet. Czy może mi ktoś napisać jaka właściwie jest różnica między ZT323A a ZT325A?Pozdrawiam

2

Odp: Który traktor?

325 bedzie ci ciezko znalesc,  a 323  cos ,,norlmalnego,, trzeba sie naszukać

mdw

3

Odp: Który traktor?

Będę robił remoncik mojego, ale na jesieni mógłbym sprzedać, bo powoli przymierzam się do nowego. Tylko ile cenić?

4

Odp: Który traktor?

może i ja pogoniłbym mojego 303

Rolnik z powołania:-)

5

Odp: Który traktor?

Ani jeden ani drugi, już 30 lat jak ich nie robią i co raz większy problem z częściami, a i moja kupa złomu do ZT niknie w oczach. Ja jak bym startował jak 10 lat temu to na ZT już bym nie patrzył.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

6

Odp: Który traktor?

Ja z kolei moje zt 323 kupowałem 16 i 14 lat temu,sprzedałem 5 i 4 lata temu i postawiły mnie na prostej,tanie w zakupie i utrzymaniu,

7

Odp: Który traktor?

Do 30 letniego zachodniaka części jeszcze mniej jak do zt a ich cena zwala z nóg... do ursusa części są tylko ,że mało co pasuje tak jak powinno o jakości nie wspominając , do zetorów podobnie ,  mtz wydaje się rozsądnym wyborem chociaż też narzekają na hydraulike i wom , reasumując co byś nie kupił i tak będzie źle , więc jeśli potrzebujesz mocnego taniego ciągnika to kup 323 , tylko nie kupuj pochopnie i dobrze wszystko sprawdzaj a może akurat trafisz na coś w miarę dobrym stanie.

8

Odp: Który traktor?

Bierz ruska. Co do wom to kwestia odpowiednio wyregulowac taśmy i chodzi jak trzeba a hydraulika jak cieknie to przerobić na uniwersalny rozdzielacz z allegro i po kłopocie. Najważniejsze że każda część kupisz nową którą pasuje a do tego kosztuje śmieszne pieniądze

E 516 na części
Telefon 695 076 269

9 Ostatnio edytowany przez bluedaver (2019-04-28 20:21:42)

Odp: Który traktor?

Laszek napisał/a:

Bierz ruska. Co do wom to kwestia odpowiednio wyregulowac taśmy i chodzi jak trzeba a hydraulika jak cieknie to przerobić na uniwersalny rozdzielacz z allegro i po kłopocie. Najważniejsze że każda część kupisz nową którą pasuje a do tego kosztuje śmieszne pieniądze

potwierdzam...rusek jest spoko...czasem lubi żeby go trochę popieścić, ale jest ok. ja w moim 952 dołożyłem dodatkowy zbiornik hydrauliki bo sie olej grzał, teraz jest git...a jutro  jadę po zt 323A bo potrzebuję prosty ciągnik do brudnej roboty, a za małe pieniądze dostanę 90 konnego 6 tonowego woła do roboty, tym bardziej, że mam  silnik ify  w zapasie jakby co
big_smile:D:D:D:D

10

Odp: Który traktor?

O proszę proszę kto tu się pojawił 😁 komin już zrobiłeś?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

11

Odp: Który traktor?

Laszek napisał/a:

O proszę proszę kto tu się pojawił 😁 komin już zrobiłeś?

no czas był znaleźć chwilę czasu...komin zmieniam w nim. zkałdam kolektor chyba od kombajnu(bo taki mam w zapasie a od ciągnika jest pęknięty) i wyjde z rurą do narożnika kabiny i załozę tłumik od kombajnu (bo takowy mam w zapasie)
szału nie będzie ale obciążenie na kolektorze się zmniejszy no i nie będę z pusta rura jeździł. zobaczymy jak to wyjdzie.
Rafał a ty to Twoje 303 jeszcze męczysz?pozdro

12

Odp: Który traktor?

No jeszcze jest ale i tak nic nie robi. Jedyne co to depta kiszonke... Kiedy wpadniesz? Tylko zabierz Zuzie co miał by kto pokierować do domu big_smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

13 Ostatnio edytowany przez bluedaver (2019-04-30 07:13:10)

Odp: Który traktor?

Rafi i to jest pomysł... 😊😊😊😊 dziś mam od rana dwie wokandy ale po po poludniu luz i długo weekend wolny...pomyślimy...no chyba ze wpadnę po Ciebie i posiedzimy aktywnie przy zt 323...? A po wszystkim odwiezie Cię Zuzia? Oceniać co za Redło kupiłem 😂😂😂

14

Odp: Który traktor?

Taa albo twoje chlopaki suką odwiozą big_smile A na drogę jeszcze pałą big_smile pomyślimy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

15

Odp: Który traktor?

ha ha ha ha ha ha ha

nieeeeee...
Rafał Ciebie na pewno z honorami...prosto do domku smile
przyjechałem wczoraj moja bestią...tak więc zapraszam smile

16

Odp: Który traktor?

MAREKPE napisał/a:

Ani jeden ani drugi, już 30 lat jak ich nie robią i co raz większy problem z częściami, a i moja kupa złomu do ZT niknie w oczach. Ja jak bym startował jak 10 lat temu to na ZT już bym nie patrzył.

O jakie części najtrudniej do zt303 ?

17

Odp: Który traktor?

O dobre części do skrzyni biegów

E 516 na części
Telefon 695 076 269