541

Odp: Wiosna 2019

Wczoraj zlikwidowałem  łubin i wsiałem facelię

Siły na zamiary zmierz....

542

Odp: Wiosna 2019

marcin napisał/a:
tekila256 napisał/a:
marcin napisał/a:

Napalilem się na ogórki posiałem ok 4 ary i jeszcze wczoraj było dobrze dziś już pozamiatane do przesiania pomidory gruntowe chyba poszły robią się czarne tak że tylko buraczki czerwone zostay

a pryskasz te buraczki czerwone na chwasty dwuliścienne jak tak to znasz jakiś w miarę tani środek smile

Kupiłem wenzar który jest drogi i nie zdziałał ,drugim razem poprawiłem Betup tańszy o połowę i chwasty posiadały tak więc polecam

mi proponowali goltix ale jak mi Pani powiedziała cenę 160 zł na 20 arów to miałem je zaorać smile
betupie nie pisze że może być do ćwikowego ale jak robiłeś i nic się nie stało to ok smile

543

Odp: Wiosna 2019

Ja w swoich cukrowych mam ćwikłę , dostają taką samą chemię jak cukrowe i nic im nie jest a nawet jest im na tyle dobrze że rosną wielkie.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

544

Odp: Wiosna 2019

Piotrek a facelia z myślą o zbiorze?

545

Odp: Wiosna 2019

Trochę późno ale oby udało ... deklarowana będzie na nasiona i z tą myślą zasialem

Siły na zamiary zmierz....

546

Odp: Wiosna 2019

31 dziś wyskoczyło. Jakoś to nie cieszy

Leszek   dla kolegów'

547

Odp: Wiosna 2019

a komarów się u mnie narobiło ze 10 minut w lesie wytrzymałem

548

Odp: Wiosna 2019

U mnie sucho to i komarów brak

Siły na zamiary zmierz....

549

Odp: Wiosna 2019

Komarowi susza nie straszna, tylko trochę cienia żeby miał, u mnie za bardzo nie ma takiego cienia bo drzewa małe to nie ma ale po drugiej stronie u brata w drzewach to tylko sie dojdzie a już szarańcza obsiada, wczoraj mieliśmy na słońcu 35stopni

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

550

Odp: Wiosna 2019

u mnie sie już meszki pokazały a to to gryzie dziadostwo

mdw

551

Odp: Wiosna 2019

yokoslaw napisał/a:

u mnie sie już meszki pokazały a to to gryzie dziadostwo

A swędzi...