941

Odp: Jaka jutro pogoda?

U nas praktycznie miesiąc bez deszczu,jedynie mrzawka poszła lekka, jak większa rosa.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

942

Odp: Jaka jutro pogoda?

Gadałem dziś z ludźmi i -5stopni było miejscami. Sam nie wiem czy jechać w te rzepaki.

943

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ja mam zboża do skracania ale chyba za duże wachania temperatur, może lepiej wyjde na tym jak mi kolanko ucieknie niz jak popryskam i bedzie przymrozek

Rolnik z powołania:-)

944

Odp: Jaka jutro pogoda?

Krzysiek pioruny nie trafiły Cię tam wczoraj? Na radarze aż tam się wściekało w twoich stronach

E 516 na części
Telefon 695 076 269

945

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie o 1 w nocy sceneria jak z ,,Wojny Światów,,

mdw

946

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie burzowało ostro z 3 godziny od 18 do 21. Padało może 15 minut. Zakrzewo, Debrzno grad wielkości od paznokcia do mirabelki. W Okonku padało od 18stej.
Opad na polach od 3 litrów do 13 zależnie od miejsca.

Siły na zamiary zmierz....

947

Odp: Jaka jutro pogoda?

A u mnie grzeje i suszy jak w Afryce ,35 w cieniu i do tego wiatr...

948

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie tylko 7 mm spadło, ale w Pruszczu u wujka ostro dawało.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

949

Odp: Jaka jutro pogoda?

w nocy 6mm

Leszek   dla kolegów'

950

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie 4 litry. Po grzmiało... Ta wojna światów mnie omineła całkowicie. Przed godziną seksualną patrzałem na radar i liczyłem że przyjdzie jakiś deszcz a był wtedy  gdzieś na zbiegu polskiej czeskiej i niemieckiej granicy. Mirabelek nie było. Przydało byś coś deszczu bo gorczyca kwitnie jak coś nie spadnie to obetnie plon....

951

Odp: Jaka jutro pogoda?

sarast napisał/a:

w nocy 6mm

nie dopadł Cię ten grad co w telewizji pokazują takiego wielkiego to chyba nie widziałem

952

Odp: Jaka jutro pogoda?

Panowie na ścianie zachodniej dzieje już się coś? Mocno straszą alertami

E 516 na części
Telefon 695 076 269

953 Ostatnio edytowany przez sarast (2019-06-12 21:02:39)

Odp: Jaka jutro pogoda?

Wczoraj na gospodarce brata grad wielkości piłki tenisowe dachy dziurawe. Pola i ogrody potłuczone i 35 l wody na metr. A teraz grzmi i czarno i ma dawać fest. A dziś 19 latek próbował przepłynąć nyse łużycką  na niemiecką stronę w centrum miasta  i poszedł na dno. Niedawno go wyciągli niestety po chłopaku.

Leszek   dla kolegów'

954

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie delikatnie pada i grzmi

mdw

955

Odp: Jaka jutro pogoda?

Jak tak ma padać to lepiej niech wcale nie pada

E 516 na części
Telefon 695 076 269

956

Odp: Jaka jutro pogoda?

Na mój region wróżą superkomórki burzowe i trąby powietrzne , póki co spokój .

957

Odp: Jaka jutro pogoda?

I po burzy spokojnie przeszło i teraz sobie delikatnie pada. Coś Niemcy podająo20 l na metr. Niech pada bo dziś w aucie po35 stopni pokazywał.

Leszek   dla kolegów'

958

Odp: Jaka jutro pogoda?

Wczoraj u mnie w cieniu po południu dobijało do 37.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

959

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie wczoraj w cieniu 34, a na słońcu 46 pokazał i o 18stej trochę pogrzmiało od strony lublina, teraz już w cieniu 25,6 stopnia, u mnie widać dzisiaj ma być najcieplej

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

960

Odp: Jaka jutro pogoda?

Burzowało się całą noc i bez opadow. Rano chwila przerwy, a od 10 grzmiało dalej. Póki co pada co chwile zimny deszcz.

Siły na zamiary zmierz....