1,001

Odp: Jaka jutro pogoda?

Krzysiek napisał/a:

Tak sobię myślę. W 97r jak była powódź stulecia w mojej okolicy robili zbiórki płodów i wysyłali je na południe. NIe wiem czy coś dotarło różne historie słyszałem.  Dużo sprawniej idzie zrobić zbiórkę $$$$. Moja propozycja jest taka by coś takiego zorganizować.
Zróbmy rzutkę po żniwach.  Nie mówię o konkretnym przypadku Wojtka. Do żniw daleko a kolejne burze nadchodzą.....  Pozbieramy kasę we wrześniu i albo podzielimy $$$ albo zamówi się na allegro dla poszkodowanych np worek kwalifikatu i dostaną z prezent od kolegów z forum. I nie chodzi mi nawet o ratowanie czyjegoś budżetu a o solidarność.....

Dobry pomysł Krzysiek. Jak można pomóc to taki sposób byłby spoko ...

Siły na zamiary zmierz....

1,002

Odp: Jaka jutro pogoda?

jestem za jak tylko się tym zajmiesz, zresztą na Wojtka to mogę dziś wpłacić i na każdego kolegę  co przeżył taka tragedie

1,003

Odp: Jaka jutro pogoda?

Też chętnie pomogę

1,004

Odp: Jaka jutro pogoda?

Też pomogę

1,005

Odp: Jaka jutro pogoda?

Po zapowiedzianej prognozie pogody po 40 stopni już można się ustawiać w kolejkę po zapomoge. Kukurydza już zwinieta stoi a zboża dochodzą. A deszcze zapowiadają znikome. Powtórka.

Leszek   dla kolegów'

1,006

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ano.... Dla tego napisałem  że po żniwach bo do nich daleko i może się okazać że jeden na dziesięciu będzie się miał czym dzielić....

1,007

Odp: Jaka jutro pogoda?

to jak już zdecydujecie  to dajcie znać,   u mnie tez upały i bez deszczu od początku czerwca ale wilgoć w ziemi jest jeszcze, wiec nie jest źle

1,008

Odp: Jaka jutro pogoda?

Trochę daleko ale jak będziesz potrzebował to chociaż po tonie pszenicy i pszenżyta dobrego do siewu możesz liczyć.

1,009

Odp: Jaka jutro pogoda?

No, wierzę w ludzi. Na tej wierze nigdy się nie zawiodę.

1,010

Odp: Jaka jutro pogoda?

No dzisiaj około godziny 15 w cieniu miałem 38°C. Kukurydza całą działka się dzisiaj zwineła. Będzie słabo ze sprzedażą bo nie będzie co sprzedać. Ino roboty szukać

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,011

Odp: Jaka jutro pogoda?

A padało u Ciebie ? U mnie czysto ale gdzieś za Złotowem burzowało i za rzeką

Siły na zamiary zmierz....

1,012

Odp: Jaka jutro pogoda?

Poszło bokiem....
Następna szansa może za tydzień....

1,013

Odp: Jaka jutro pogoda?

Przez 2 minuty maleńka mżawka tylko ale wszystko odparowało, teraz przyjemne 25° i wiaterek

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,014

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie od zachodu widać cumulonimbusy , i dalekie błyski ale radary nie przewidują u mnie opadów to chyba nie dostanę ani kropli z tego...

1,015

Odp: Jaka jutro pogoda?

W tej chwili na termometrze 27 stopni .... szok , wychodzisz z pod prysznica i nie wiesz czy jesteś jeszcze mokry ,czy już spocony....

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

1,016

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie o 3ciej pobłyskało, pochuczało deszcz co spadł a raczej mżawka to śladu po nim nie ma ale to może lepiej niż jakby zlewa miała przejść

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

1,017

Odp: Jaka jutro pogoda?

U nas wczoraj wieczorem spadło 10 litrów

1,018

Odp: Jaka jutro pogoda?

A u mnie od wczoraj w porywach tak wieje, że żyto się prawie kładzie

Siły na zamiary zmierz....

1,019

Odp: Jaka jutro pogoda?

Nic  sucho. W poniedziałek podania do gminy. Susza 2019.

Leszek   dla kolegów'

1,020

Odp: Jaka jutro pogoda?

Dzisiaj powtórka ze środy. 38°C w cieniu... dobrze że mam taką starą chałupe ze ścianami wapiennymi to fajnie chłód trzymają

E 516 na części
Telefon 695 076 269