Temat: Luz przy skręcaniu w jedną stronę E 514

Witam
Mam taki problem gdy skręcam w lewo to tak jakby orbitrol nie łapał od samego początku, jest trochę luzu a później dopiero skręca, dodam że w prawo nie ma tego problemu, a gdy rozgrzeje olej to jest jeszcze gorzej, spotkał się ktoś z taką sytuacją?
Pozdrawiam

2

Odp: Luz przy skręcaniu w jedną stronę E 514

Może zapowietrzone siłowniki ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

3

Odp: Luz przy skręcaniu w jedną stronę E 514

Taka możliwość istnieje, spróbuję dzisiaj poluzować końcówki i zobaczę czy będzie powietrze

4

Odp: Luz przy skręcaniu w jedną stronę E 514

Skręć w prawo i wtedy poluzuj śrubunki na wejściach do skrętu w lewo i kręć.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

5

Odp: Luz przy skręcaniu w jedną stronę E 514

Witam
odpowietrzaliśmy układ no i faktycznie na zimnym oleju kombajn prowadzi się bardzo dobrze, ale jak udało mi się rozgrzać olej to występuje taki problem że przy bardzo wolnym kręceniu kierownicą w obie strony nie ma reakcji, dopiero przy gwałtownym ruchu jest reakcja na kołach

6

Odp: Luz przy skręcaniu w jedną stronę E 514

A na zgaszonym silniku orbitrol przepycha olej?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

7

Odp: Luz przy skręcaniu w jedną stronę E 514

Musiałbym odkręcić przewody i zobaczyć, ale kręcąc jest opór więc wydaje się że tak

8

Odp: Luz przy skręcaniu w jedną stronę E 514

Możesz podnieść tył na lewarku i powinny na zgaszonym koła skręcać, ale wszystko wskazuje na to że mała pompka trup.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

9

Odp: Luz przy skręcaniu w jedną stronę E 514

Podniosłem tył no i na zgaszonym silniku i zimnym oleju mogę normalnie skręcać kołami w dwie strony

10

Odp: Luz przy skręcaniu w jedną stronę E 514

pompa trup

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

11

Odp: Luz przy skręcaniu w jedną stronę E 514

Wymienię pompę i dam znać
Pozdrawiam

12

Odp: Luz przy skręcaniu w jedną stronę E 514

MAREKPE napisał/a:

pompa trup

Ta w orbitrolu?

13

Odp: Luz przy skręcaniu w jedną stronę E 514

Chyba pompa wspomagania przy silniku, dobrze rozumiem?