Temat: Wyciekający olej z siłowników

Witam
Czy ktoś miał z was problem z cieknącym olejem z siłowników od hederu?
Uszczelki sprawdziłem i wyglądają nieżle
Piszczcie jaka mogła by być tego przyczyna ?
Jak podnosi sie heder to olej bardziej cieknie a ja stoi w miejscu siłownik to co jakis czas kapie .
Z góry dzięki za odpowiedz

2

Odp: Wyciekający olej z siłowników

Ja stawiam na uszczelniacze jednak u mnie był dobry a jednak twardy i to wystarczyło .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

3

Odp: Wyciekający olej z siłowników

Wymień manszety, wyglądać to one sobie mogą.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4

Odp: Wyciekający olej z siłowników

manszety ...   bez apelacyjnie ...  chyba że tłoczysko  poryskwane jak  cholera to nawet nowe manszety nie pomogą ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: Wyciekający olej z siłowników

Wymień uszczelniacze i raczej sprawdź cylinder bo to on w przypadku siłowników jednostronnych jest przede wszystkim ważny.

6

Odp: Wyciekający olej z siłowników

Marcinku zastanów się co piszesz ?

7

Odp: Wyciekający olej z siłowników

Mam taki mały problem - z jednego z siłowników przy hederze wylatuje olej tym odpowietrznikiem.. Jak się domyślam to wina uszczelniaczy tak ? Gdzie takie dostać ?

8

Odp: Wyciekający olej z siłowników

U PANTERY  u góry masz zakładkę sklep

9

Odp: Wyciekający olej z siłowników

Przerabiałem to w tym sezonie koszt 20zł kupiłem w Szerominku.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

10

Odp: Wyciekający olej z siłowników

scoda19 napisał/a:

U PANTERY  u góry masz zakładkę sklep

Odpuść sobie te czeskie gumiczki i zanwestuj tak jak ja w tym roku w INCO po 7 zł / sztukę Oszczelniacz 35-50-8

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

11

Odp: Wyciekający olej z siłowników

Czy wiecie gdzie by szło kupić  cylindry do tych  siłowników