1

Temat: Kupię ZT 303 lub 300

Kupię ciągnik ZT 303 lub 300. Ewentualnie jakby miał ktoś w rozsądnych pieniądzach 323 to również rozważę.

2

Odp: Kupię ZT 303 lub 300

Będę miał po robotach323 do sprzedania tyllko skrzynia nieco głośna praktycznie cały w oryginale

3

Odp: Kupię ZT 303 lub 300

Ile chciałbyś za niego? Od Ciebie to przynajmniej blisko. Można przyjechać na kołach i nawet silnik dobrze się nie zagrzeje.

4

Odp: Kupię ZT 303 lub 300

Kupiłem go zeby ogarną sobie jesien, bo mój forszaj spłonął i po robotch będzie do sprzedania. kolo 16 chciał wziąć jakbym mial głosić to pewnie wiecej wystawiłbym, żeby było co utargować. Kolega Gelek go widział, opony nie najgorsze, komplet zaczepow i obciążnikow

5

Odp: Kupię ZT 303 lub 300

To jak już się ogarniesz z robotami to daj znać to zobaczę go i wtedy będę myślał co zrobić.

6

Odp: Kupię ZT 303 lub 300

To nie ma co sie zastanawiać ciągnik pod nosem za nie duże pieniądze, przynajmniej sprawdzony, za dużo to już tych maszyn nie ma w dobrym stanie

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

7

Odp: Kupię ZT 303 lub 300

Grzegorz89 napisał/a:

Kupiłem go zeby ogarną sobie jesien, bo mój forszaj spłonął i po robotch będzie do sprzedania. kolo 16 chciał wziąć jakbym mial głosić to pewnie wiecej wystawiłbym, żeby było co utargować. Kolega Gelek go widział, opony nie najgorsze, komplet zaczepow i obciążnikow

Mam sklerozę czy coś przeoczyłem. Jakiś pożar miałes?

8

Odp: Kupię ZT 303 lub 300

no kabina się zapaliła mówił grzesiek ze spawał przy niej i potem coś tam się zajęło i zabrało trochę kabiny nawet gdzieś zdjęcie jest na forum

Nie ma to jak FORTSCHRITT

9

Odp: Kupię ZT 303 lub 300

No tak i kupiłem na szybko 323 po robotach będę robił tego co się spalił, bo 10 ciagników mi nie pottrzebne.

10

Odp: Kupię ZT 303 lub 300

A ten spalony to coś mi się kojarzy, że już miałeś "dopieszczony". Pomyśle bo budżet był trochę mniejszy początkowo przewidziany ale nie chcę też kupować jakiegoś szrotu. Tak na prawdę to mój areał jest zdecydowanie za mały na taki ciągnik ale tak się ułożyło, że chyba czas kupić własny gdyż do tej pory użytkowałem ciągnik ojca a nie chcę kupować tej przysłowiowej 60-tki bo zależy mi też na czasie bo na co dzień pracuję na etacie. Rolnictwo to dla mnie tylko hobby które czasem jest też jakimś dodatkowym zastrzykiem finansowym.

11

Odp: Kupię ZT 303 lub 300

Grzegorz89 Twoja oferta aktualna?

12

Odp: Kupię ZT 303 lub 300

aktualna

13

Odp: Kupię ZT 303 lub 300

To napisz mi do siebie numer na PW lub maila bo ode mnie coś chyba do Ciebie wiadomości nie dochodzą. Jak będziesz czasowy to zobaczyłbym go.

14 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2019-10-01 19:51:58)

Odp: Kupię ZT 303 lub 300

skrzynka pełna totalnie ale u Ciebie też bo nie mogłem wysłać 505701612

15

Odp: Kupię ZT 303 lub 300

znajomy ma zt 300 za rozsądne pieniądze w fajnym stanie

mdw

16

Odp: Kupię ZT 303 lub 300

Jak z Twoich okolic to trochę daleko. Przemyślałem też sprawę i szukam ciągnika z napędem 4x4 i takiego żeby w razie czego w miarę łatwo sprzedać gdyby przyszło mi skończyć z gospodarką.