Temat: Części E512

Jak ktoś coś potrzebuje to piszcie albo dzwońcie. https://www.olx.pl/oferta/silnik-ifa-4v … y6HUh.html

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

2

Odp: Części E512

Ile za pas jezdny i w jakim jest stanie?

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

3

Odp: Części E512

Pas jezdny 100zł skosiłem na nim 2ha.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

4 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2020-01-10 01:52:34)

Odp: Części E512

Ja bym sita przygarnął. Tylko czy to dotrze w całości?

5

Odp: Części E512

Myślę ,że amerykańscy kurierzy ze wschodu aż tak zdolni chyba nie będą żeby popsuć sita.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

6 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2020-01-10 02:49:42)

Odp: Części E512

Dowiesz się ile wyjdzie przesyłka?
Ja co prawda  kosze swoim tylko pszenice ale kolega może zastrajkować i sita się przydadzą.

7

Odp: Części E512

Wytrząsacze po ile ?? i ile za silnik może bym przygarną jak rześki ?

8

Odp: Części E512

Krzysiek jutro spróbuje się dowiedzieć. Marcin wytrząsacze musiałbyś sobie obejrzeć i się dogadamy jak będziesz chciał. Były naprawiane kratki przez poprzedniego właściciela blachy zdrowe. Silnik rześki ze spokojem ducha mogę polecić,wystawiony jest za 3tyś do małej negocjacji.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

9

Odp: Części E512

Krzysiek a u Kucharczyka na miejscu już nie ma sit?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

10

Odp: Części E512

nie

11

Odp: Części E512

Krzysiek na Alle kurier wpisałem to dpd wyszło 19,61zł. Waga jest 15kg wymiary 120x100x10cm Jutro mogę ci porobić zdjęcia jak chcesz?

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

12

Odp: Części E512

Zapodaj fotki. Generalnie forumowiczą ufam, ale co by jakiegoś kwasu nie było to zrób i podeślij na email bądź wstaw tu
zandarski@o2.pl

13

Odp: Części E512

https://photos.app.goo.gl/gF8KBXuzHDTvw2qD6 tak to wygląda.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

14

Odp: Części E512

Podaj średnice? Kosiłeś na tym większym łubin?  Bo tak na oko to takie jak u mnie leży i łubin mi nie przelatuje....
Ogólnie ok.

15

Odp: Części E512

Ma 0,9 te większe i kupiłem je właśnie tylko do koszenia łubinu.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

16

Odp: Części E512

Ja mam na łubin 12,5

E 516 na części
Telefon 695 076 269

17

Odp: Części E512

pablo a jest wariator jazdy ? jak tak to w jakim stanie.

gg 5118068

18

Odp: Części E512

Tak jest od kiedy mam ten kombajn to nic przy nim nie robiłem. Nie cieknie , nowy pas wychodzi do samej góry ,to chyba jest dobry.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

19

Odp: Części E512

podaj cenę

gg 5118068

20

Odp: Części E512

Jak dla ciebie 200zl może być?

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert