Temat: Waryński

Witam smile
posiadam koparkę waryński k 408 czy posiada ktoś do nie dtr, katalog lub coś takiego? smile

2

Odp: Waryński

zapytaj na kopaczce pewnie prędzej dostaniesz a jak nie to pozostaje Ci czajenie się na alledrogo.pl wink

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3

Odp: Waryński

Panowie orientuję się ktoś co odpowiada za hamulec w czasie pracy w koparce Waryński 406. Kupiłem dzisiaj taką i jak kopię to zamiast wyrywać ziemię ciągnie mi całą koparkę w dziurę.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

4

Odp: Waryński

Kolejne pytanie cieknie mi most ,leje się olej na koło po wewnętrznej stronie. Jest to most od stara 660 ,jakie są tam uszczelnienia i jak to naprawić?

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

5

Odp: Waryński

w koparkach kolowych masz zazwyczaj hamulec nozny do konca i jakas blokade lub przycisk elektrryczny a niem ma przynich pluga zeby sie na nim zaprzec

6

Odp: Waryński

Niestety właśnie nie ma tego lemiesza ,ale już się nauczyłem pracy nią i fajnie to idzie.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert