Temat: Schodzi z obrotów i kopci na biało

Witam. podczas rozsiewania nawozu mój zt300d przestał reagować na pedał gazu tzn gdy wcisne gaz reaguje na niego dopiero po kilku sekundach wyrzuca mase białego dymu po czym spada z obrotów tak jakby miał gasnąć . po zgaszeniu bardzo ciężko jest go ponownie odpalić .
wody w chłodnicy nie ubywa wszystkie przewody paliwowe podkładki filtr paliwa itd wymieniłem na nowe. założona jest tez nowa pompka zasilająca i dalej to nie pomaga. Jak pompuje pompką ręczną to w przewodzie paliwowym który idzie do filtra są mikro bąble powietrza mimo odpowietrzania są cały czas . czy to może być wina zapowietrzania układu ? Myslałem ze są syfy w zbiorniku i nie dochodzi paliwo ale zasysając paliwo z bańki jest to samo . prosze o jakieś rady gdzie dalej szukać

2

Odp: Schodzi z obrotów i kopci na biało

Sprzęgiełko przy pompie wtryskowej masz całe nie rozsypane ? olej w pompie jest ?

3

Odp: Schodzi z obrotów i kopci na biało

Massey napisał/a:

Sprzęgiełko przy pompie wtryskowej masz całe nie rozsypane ? olej w pompie jest ?

Sprzegiełko cale rok temu wymieniane na nowe. Olej jest. Sprawdzilem jeszcze wtryskiwacze i 2 lały a 1 calkowicie nie rozpylal wiec to na pewno przez to. W poniedzialek dam znac czy wymiana koncowek i ustawienie wtryskiwaczy pomogło

4

Odp: Schodzi z obrotów i kopci na biało

Pompka zasilająca ?

5

Odp: Schodzi z obrotów i kopci na biało

androl napisał/a:

Pompka zasilająca ?

No zasilająca paliwowa jest nowa

6

Odp: Schodzi z obrotów i kopci na biało

Nowa nie znaczy dobra...

7

Odp: Schodzi z obrotów i kopci na biało

Jest dobra bo na dwóch innych bylo to samo..

8

Odp: Schodzi z obrotów i kopci na biało

A powietrze ten ciągnik dostaje  ??   może  coś filtr zatkało ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: Schodzi z obrotów i kopci na biało

wojtas napisał/a:

A powietrze ten ciągnik dostaje  ??   może  coś filtr zatkało ??

Dostaje. Takie podstawowe rzeczy sprawdzilem..