1

Temat: Remont podłogi podsiewacza.

Witam forumowiczów. Dziś z ojcem wyjęliśmy właśnie podłogę podsiewacza z 512, która ze względu na wżery bardziej przypomina już sito żaluzjowe. Mamy zamiar ją wyremontować, ponieważ za nową trzeba trochę zabulić.

W sklepie Fortschritt w Pszennie spotkałem się z "wkładami", czyli takimi segmentami giętymi z blachy, które można wstawić w podłogę. Czy ktoś spotkał się już z takimi elementami i miał okazję je zamontować?

Nie mogę znaleźć w Internecie jakiegokolwiek przykładu takich wkładów, ale przypominają trochę te elementy z Lexiona http://fpr.com.pl/gallery/image.php?alb … w=no_count

2

Odp: Remont podłogi podsiewacza.

Ja na całą podłogę od spodu przyspawałem blachę 0.7 ,a następnie dziurkami wpuściłem piankę i całość pomalowałem

3

Odp: Remont podłogi podsiewacza.

Dziękuję za propozycję, jednak obawiam się, że się nie sprawdzi, ponieważ przy końcu podłogi przeżarcia są na tyle duże, iż w grę wchodzi tylko wymiana blachy.

4

Odp: Remont podłogi podsiewacza.

Byś zobaczył w jakim stanie był podsiewacz u mnie w 516 to byś się przeżegnał lewą ręką i stwierdził że u siebie nie masz tak źle smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

5

Odp: Remont podłogi podsiewacza.

Witam wszystkich, na forum swiezutki ale mam dwa forszaje, 512 od 15 lat i 517 pare lat, do rzeczy, kupilem podsiewacz nowy od goscia, ktory twierdzil ze na 100% jest do 17, okazało sie ze to do 516, niewielka roznica mocowan. Jest to fabrycznie nowy podsiewacz do 516, jezeli ktos dal sobie wcisnąć podsiewacz do 517, lub ma czesci do 517 np. sito żaluziowe z chęcią się zamienie. Z góry dziekuje. Slimak

6

Odp: Remont podłogi podsiewacza.

Witam ma ktos namiar na te elementy do podsiewacza? chetnie zrobil bym jego kapitalke i u siebie... bo cena nowego z przesyłką to 1400 bo sa tez rozne zamienniki te gorsze i te lepsze. U mnie na pewno nie wchodzi w gre łatanie.. mysałem zeby z 2 zrobic bo wiadomo poczatek jak nowy no ale niewiem czy ma to sens.

7

Odp: Remont podłogi podsiewacza.

Mi takie coś po głowie chodzi
http://agro-serwis24.pl/pl/p/Blacha-pod … eere-/1534

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

8

Odp: Remont podłogi podsiewacza.

cena dobra

9

Odp: Remont podłogi podsiewacza.

Ja zamawialem w pszennie.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

Odp: Remont podłogi podsiewacza.

Firma "Oskoplast" wykonuje podłogi do podsiewaczy.