261

Odp: Kombajny zbożowe

U mnie w okolicy jest podobnie, Ci co mają krowy to tylko sprzęt zielonkowy, nawet już sporo jest takich co zamawiają zestaw do siewu zbóż, kukurydza to w większości.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

262

Odp: Kombajny zbożowe

a ja sie doprosic nie mogę usługi koszenia kukurydzy... masakra. zboże ktokolwiek wykosi a kuku to jest jeden w gminie. Jak sie nie doprosze to bede szukał w innej gminie

Rolnik z powołania:-)

263

Odp: Kombajny zbożowe

Szukałeś niszy na rynku usług. Młócenie kukurydzy jeśli tylko jeden w gminie to byłby idealny pomysł.chyba lepszy niż usługi bezorki.
U nas to już niektórzy w cenie oferują odwoz bo tyle kombajnów się porobiło

264

Odp: Kombajny zbożowe

Ja kiedyś myślałem o przystawce do kuku do bizona...ale na nasz klimat jak nie ma zbiornika 4-5t i napędu 4x4 to umarł w butach.... Na dniach kosił new Hollandem to koleiny po kombajnie to może w kwietniu wjadę porownac

265

Odp: Kombajny zbożowe

colibeer napisał/a:

Szukałeś niszy na rynku usług. Młócenie kukurydzy jeśli tylko jeden w gminie to byłby idealny pomysł.chyba lepszy niż usługi bezorki.
U nas to już niektórzy w cenie oferują odwoz bo tyle kombajnów się porobiło

nisza jest, ale przerażają mnie awarie kombajnów. jednak ciągnik jest mniej awaryjnym sprzętem

Rolnik z powołania:-)

266

Odp: Kombajny zbożowe

U mnie jak byś dał ogłoszenie szukam usługi koszenia kukurydzy to byś nie nadazył odbierać 😀