121

Odp: Hydraulika zewnętrzna

a może trzeba podłożyć 5 gr na szybozłaczu? może tu dławi olej

Rolnik z powołania:-)

122

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Massey napisał/a:

Podnośnik mam ustawiony zawsze na samoczynne opadanie i działa znakomicie. Gorzej tylko z tą przyczepą , gdy trzymam dźwignie jest niewiele lepiej. No nic widocznie ten typ tak ma. smile Dzięki chłopaki  za odp.

ja kiedyś próbowałem wyłączać pompę jak już zaczynał opadać i było ciut lżej ale dalej pusta skrzynia długo opada

Nie ma to jak FORTSCHRITT

123

Odp: Hydraulika zewnętrzna

A pełną przyczepę jak opuszcza?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

124

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Pajej napisał/a:

a może trzeba podłożyć 5 gr na szybozłaczu? może tu dławi olej

Możesz rozwinąć ?  chyba już dziś mało kontaktuje bo  nie do końca wiem co masz na myśli hmm
Laszek , kurde nie sprawdzałem jak opuszcza pełną skrzynię. Ale agregat B231 rozkłada i składa szybko , więcej nic mu nie zapinałem pod hydraulikę.

125 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2021-01-06 03:30:20)

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Laszek napisał/a:

A pełną przyczepę jak opuszcza?

no patrzyłem jak puszcza pełną to szybko opada ale jak tyknę to aż paką zabuja a kiedyś przełączałem na pływające tą małą dźwigienką to co podniosłem to od razu opadała a podnosiłem taką wielką talerzówkę galucho dla kolegi to musiałem przełączyć na stałe żeby można było normalnie podnieść i opuścić

ale to wszystko na włączonej pompie a jak ciągnik jest zgaszony to nie ma opcji żeby opuścił na jesień specjalnie wy kiprowałem przyczepę do tyłu i stała podpięta do ciągnika żeby zobaczyć czy opadnie i po dwóch dniach ja wiem troszeczkę opadła i dalej stała

Nie ma to jak FORTSCHRITT

126

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Massey napisał/a:
Pajej napisał/a:

a może trzeba podłożyć 5 gr na szybozłaczu? może tu dławi olej

Możesz rozwinąć ?  chyba już dziś mało kontaktuje bo  nie do końca wiem co masz na myśli hmm
Laszek , kurde nie sprawdzałem jak opuszcza pełną skrzynię. Ale agregat B231 rozkłada i składa szybko , więcej nic mu nie zapinałem pod hydraulikę.

na złączu pomiędzy ciągnikiem a przyczepa może Ci olej blokować podnosiic podnosi bo daje cisnienie a opuszcza powoli bo mała szczelina. jakiego typu masz tam złączki? zakręcane? jak tak to spróbuj 5 gr załozyc pomiędzy gniazdo w ciagniku a wtyczke w przyczepie
takie masz? https://allegro.pl/oferta/szybkozlacze- … F4QAvD_BwE

Rolnik z powołania:-)

127

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Tak w 323 mam nadal stary typ. Dzięki spróbuje z tą monetą albo zmienię na euro , już dawno miałem to zrobić ale ciągle czasu brakuje na takie rzeczy.