21

Odp: Wyskakuja Biegi

Piotrfire napisał/a:

Nie jest tak źle trzeba tylko rozebrać cały ciągnik .Tu się niemiec nie popisał

no niestety jak swoje rozbierałem to podwórka brakowało . szału nie ma.

Leszek   dla kolegów'

Odp: Wyskakuja Biegi

ale do wodzików chyba tak strasznie nie ma co?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

23

Odp: Wyskakuja Biegi

ja mam podobny problem ale mi wyskakuje wsteczy na II polowej nie zależnie od biegu jaki jest wcisniety . wyskakuje nie zawsze czasami , jak wyskoczy i chce wcisnąc to trzeszy jak wruce na bieg do przodu w znów wcisne steczny to jest dobrze , a i dodam ze wyskkuje nawet bez obciązenia , ale jak jest dobrze wcisniety to nie wyskakuje pod obciązeniem , ( przepraszam za zawiłosc wypowiedzi)

24

Odp: Wyskakuja Biegi

TO SIĘ SZYKUJ  czeka cię robótka

Leszek   dla kolegów'

25

Odp: Wyskakuja Biegi

Może do końca nie wskakuje. Ja jak poprawiałem wodziki to też da dużo naspawałem i bieg wszedł, ale po ruszeniu wybijało. Teraz mam tak, że biegi się nie blokują, ale nie wyskakują.

26

Odp: Wyskakuja Biegi

chodzi ci o wodziki w skrzyni na wałkach ?

27

Odp: Wyskakuja Biegi

tak.

28

Odp: Wyskakuja Biegi

to po 1. sie wezme za to i zobacze

29

Odp: Wyskakuja Biegi

jezdziłem dzis i tak wygląda sprawa. przy zmianie biegów  czuć odrazu ze wsteczny wyskoczy jak pod wajchą  czuje ze wszedł dobrze to jest dobrze.  a jak nie czuje skoczenia to trzeszczy odrazu. moze to byc wina wodzików czy w skrzyni cos sie piepszy

30

Odp: Wyskakuja Biegi

U mnie tak jest jak słabo wrzucę. Trzeba do końca zdecydowanie pociągać i jest dobrze.

Odp: Wyskakuja Biegi

Orałem na 3 i po pracy przestało ją wyrzucać,nawet jak jechałem z dużej góry,jeszcze dodawałem i ujmowałem gazu i ni chu..ja nie wyskoczyła,może już oleju w skrzynii mało i sie trzyma?
Dziwne to.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

32

Odp: Wyskakuja Biegi

dotarła się będzie oki

Nie ma to jak FORTSCHRITT

33

Odp: Wyskakuja Biegi

Trzymać trzymają zatrzaski. Na 3 biegu czy grupie? Jak biegi wyskakują i zatrzaski trzymną to dolny wałek jest rozkręcony lub mocno zużyte dystanse. Do skontrolowania też ułożenie widełek bo może się przesunęły.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

34 Ostatnio edytowany przez forszaj303 marek (2018-09-07 09:30:08)

Odp: Wyskakuja Biegi

Na 3 biegu tak się działo,nawet jak odpuściłem gaz to wyrzucało... nawet jak ręką trzymałem jadąc z góry potrafiło zgrzytnąć tak jakby bieg nie do końca włączony
Co do zatrzasków to 1 i 2 trzeba bardziej zdecydowanie pociągnąć i czuć wyraźny przeskok,a na 3-4 dużo lżej sie włącza.
Też podejrzewam widełki,bo mogły się znów przestawić w odpowiednie położenie.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

35 Ostatnio edytowany przez androl (2021-09-07 20:48:42)

Odp: Wyskakuja Biegi

Na zębatce 3 biegu drobnych ząbków, może już nie ma.