Temat: Ukraina w UE.

Według znawców tematu ten proces nastąpi. Co dziesiąty twierdzi, że nie.
Żądam, żeby w temacie (przygarnięcia
Ukrainy do UE) odbyło się referendum. Niech obywatele , każdy z osobna wypowiedzą się na ten temat. Nie wybrańcy w naszym imieniu. Już pijemy szampana ustami naszych przedstawicieli - może wystarczy. Takie decyzje, skutkujące jak nie na dziesięciolecia to i na wieki, muszą być podejmowane na poważnie, przez całe społeczeństwo.
Będę się tego dopominał kiedy przyjdzie taka potrzeba.

2

Odp: Ukraina w UE.

Bardzo słuszny postulat Sławku

3

Odp: Ukraina w UE.

lepiej jak ukraina bedzie u UE niz jak teraz ze wysyłaja towary spozywcze wytwarzane w innych standardach

Rolnik z powołania:-)

4

Odp: Ukraina w UE.

Ukraina w UE to koniec polskiego rolnictwa.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

5

Odp: Ukraina w UE.

W takim układzie jak teraz tym bardziej

Rolnik z powołania:-)

6

Odp: Ukraina w UE.

Sławek dla mnie referendum nie ma sensu. Trzymający władze w ręku tak zmanipuluja ludzi przed głosowaniem że oddadzą głos wedle życzenia władzy.

7

Odp: Ukraina w UE.

Niestety układ okrągłostołowy działa nadal,ludzie w wyborach zamienili złodziei na następnych złodziei festiwal rozdawnictwa będzie trwać nadal a my będziemy w czarnej d...e.

8

Odp: Ukraina w UE.

Niestety ma rację. Za Odrą też się burzą, czy coś wskórają ? Czyżby moje pokolenie to czas od początku mechanizacji i intensywnej produkcji polskiego rolnictwa indywidualnego. Do jego upadku ? https://www.youtube.com/watch?v=ytyoygB2PY4

9

Odp: Ukraina w UE.

Kto ma tą rację ?

10

Odp: Ukraina w UE.

Ten udzielający wywiadu.

11 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2024-01-08 21:59:12)

Odp: Ukraina w UE.

Fakt, ma.
Pamiętam 1989, 90, 91. Mówione było, za dużo ludzi pracuje w rolnictwie. Wtedy (z pamięci) było to ponad 40 %, 42 zdaje się. Trzeba się przebranżawiać, jak nie produkcja to usługi, biznes okołorolniczy. E tam, pierdo.ą. Przyszło ?
Ja mam alternatywę, potrafię miotły robić. Zawód - cieśla drobny. 18 zł/szt.

12

Odp: Ukraina w UE.

Niemcy stoją....miasta przygraniczne blokady ciągników w drogach dojazdowych do przejść.....nie ma srania po krzakach.

Leszek   dla kolegów'

13

Odp: Ukraina w UE.

Aż ich kur.a żal. Niemaszki stoją, no dramat poprostu.

14 Ostatnio edytowany przez Pajej (2024-01-08 23:20:01)

Odp: Ukraina w UE.

sławek 42 napisał/a:

Fakt, ma.
Pamiętam 1989, 90, 91. Mówione było, za dużo ludzi pracuje w rolnictwie. Wtedy (z pamięci) było to ponad 40 %, 42 zdaje się. Trzeba się przebranżawiać, jak nie produkcja to usługi, biznes okołorolniczy. E tam, pierdo.ą. Przyszło ?
Ja mam alternatywę, potrafię miotły robić. Zawód - cieśla drobny. 18 zł/szt.

Nie chwal się głośno bo zaraz ktoś kontrolę Ci naśle ze skarbówki ????

Rolnik z powołania:-)

15

Odp: Ukraina w UE.

Pajej napisał/a:
sławek 42 napisał/a:

Fakt, ma.
Pamiętam 1989, 90, 91. Mówione było, za dużo ludzi pracuje w rolnictwie. Wtedy (z pamięci) było to ponad 40 %, 42 zdaje się. Trzeba się przebranżawiać, jak nie produkcja to usługi, biznes okołorolniczy. E tam, pierdo.ą. Przyszło ?
Ja mam alternatywę, potrafię miotły robić. Zawód - cieśla drobny. 18 zł/szt.

Nie chwal się głośno bo zaraz ktoś kontrolę Ci naśle ze skarbówki ????

No tak wróciła prawożądność i wolność słowa to trzeba uważać, a tak nawiasem to faktycznie przed pisem to skarbówka za byle gówno sie przypiepszała, a mafie vatowskie działały w najlepsze

mdw

16

Odp: Ukraina w UE.

no za pisu nie kontrolowały porządnych obywateli bo mieli rozkmine jak zabrać się do tego nowego ładu,  poza tym za te pieniądze kto by jeszcze chciał być tam nadgorliwy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

17

Odp: Ukraina w UE.

https://www.facebook.com/Dojczland.info … yLxhUEzAdl