1

Temat: co się stało z naszym forum-złośliwe oprogramowanie

Chrome podał mi takie ostrzeżenie jak wpisałem adres forum, wczoraj tego nie było czy też tak macie? oto one:
Ostrzeżenie: Odwiedzenie tej witryny może spowodować uszkodzenie komputera.
Witryna fortschritt.p2a.pl zawiera elementy z witryny www.70.pl zawierającej złośliwe oprogramowanie, które może uszkodzić komputer lub w inny sposób działać bez zgody użytkownika. Samo odwiedzenie witryny, w której przechowywane jest złośliwe oprogramowanie, może spowodować zainfekowanie komputera.
Więcej informacji na temat problemów występujących we wskazanych elementach znajduje się na stronie Strona diagnostyczna Safe Browsing dla domeny www.70.pl.
co jest grane?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2

Odp: co się stało z naszym forum-złośliwe oprogramowanie

Chrome to przeglądarka z CIA czy tam Google, oni indeksują podejrzane i nielubiane strony, dlatego wyświetla Ci taki komunikat.

3

Odp: co się stało z naszym forum-złośliwe oprogramowanie

powodem tego komunikatu była agresywna reklama , która słowa zamieniała w linki.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

4

Odp: co się stało z naszym forum-złośliwe oprogramowanie

Miałem podobnie, jak włączałem posty nowe, to właśnie coś wyskakiwało, "Ta strona może być złośliwa dla Twojego komputera"
Coś w tym stylu.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

5

Odp: co się stało z naszym forum-złośliwe oprogramowanie

"Szefie", a czy możesz robić kopię całego forum? Szkoda byłoby stracić tyle wiedzy...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

6

Odp: co się stało z naszym forum-złośliwe oprogramowanie

No, tyle postów, i informacji bardzo szkodaa;/

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

7

Odp: co się stało z naszym forum-złośliwe oprogramowanie

Panowie a mi od jakiegoś czasu  wyświetla sie komunikat

Wystąpił błąd !!!
Error: Unable to connect to MySQL server. MySQL reported: Too many connections.

i nic więcej sie nie wyświetla i od nowa musze wchodzić na forum.

8

Odp: co się stało z naszym forum-złośliwe oprogramowanie

Też mi wyświetla taki komunikat ale naciskam  odśwież strone i udaje się wejść na forum .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

9

Odp: co się stało z naszym forum-złośliwe oprogramowanie

Szefie", a czy możesz robić kopię całego forum? Szkoda byłoby stracić tyle wiedzy...

Niestety nie ale uzyskałem informację od właściciela serwera , że back-upy robione są co 24h , tak wiec jeśli coś stracimy to będzie tylko ostatnia doba , a nie tak jak kiedyś pół roku.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

10

Odp: co się stało z naszym forum-złośliwe oprogramowanie

ee no to tyle dobrze, ale też szkoda, przecież nieraz to cenne pomocnicze posty;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL