1

Temat: jaka motylkowa na słabą glebę

co proponujecie na 4b z latkami 5? co przetrwa na piasku? ma takie TUZ?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2

Odp: jaka motylkowa na słabą glebę

Seradela , łubin .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3

Odp: jaka motylkowa na słabą glebę

pszenżyto jare wraz z łubinem żółtym

4

Odp: jaka motylkowa na słabą glebę

kawałek ten ma być w całości przeznaczony na TUZ, łubin będzie na innym polu, szukam czegoś co ma możliwie najwyższą wartość i wytrzyma na polu jakie 3 lata lucerna byłaby cudowna lae ona po roku tam wypadnie. szukam rośliny llub mieszanki co przetrwa na piasku

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]