1

Temat: Ustawienie Sprzęgla 360

bede u staruszka na swięta chce popracować nad jego 360, narzekał ostatnio na sprzęgło, nie mam 360 od dłuższego czasu, prawie tam nie grzebałem co najwyżej cięgłem i nie pamiętam jak to było z tymi łapkami? bardzo proszę opisać jak ustawić sprzęgło pierwszy oraz drugi stopień. pozdrawiam Kolegów

ADMIN napisał/a:

O innych maszynach piszemy gdzie indziej - przenoszę

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2

Odp: Ustawienie Sprzęgla 360

Pierwszy stopień 6 mm, drugi 12 mm od łożyska oporowego, pod warunkiem że łapki nie są wytarte, tarcze nie zużyte, tarcza dociskowa i koło zamachowe nie pofalowane i złuszczone.

3

Odp: Ustawienie Sprzęgla 360

dziękuję za błyskawiczną odpowiedz :beer:

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]