781

Odp: Powiedzcie coś o sobie

323piotrek323 napisał/a:

ta a czemu myslisz ze fortschritt to zlom???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? tongue

Fortschritt  zlom a  mianowicie

sprzęgło  ***  dwa  razy  ,  w  polakach  tego   nie  miałem ,  silnik zatarty  pratycznie  bez  powodów  ,  ***  wom  od  przedniego  ,  musiałem  kupić  drugi,  3  razy  spawany  kolektor wydechowy  i  tak  się  ***  na  koniec  ,  hydraulika  ***  że  płog  na  sztywno  chodzi ,    w  elektryce  co  chwile  coś  się  pier**l ,  tylni  most  blokuje  się  na  wstecznych  ,  alterek  ładuje  max  25  v  ,  syf  kiła  i  mogiła

782

Odp: Powiedzcie coś o sobie

no kurcze wiesz to ty sobie takiego kupiles bo ja mam wszystko ok . Wiesz nie wina ciagnika tlyko osoby ktoa nim jezdzi i pracuje big_smile

Sprzedam U-4514

783

Odp: Powiedzcie coś o sobie

wszystko  jestem  w  stanie  pojąć  ale  dlaczego  wlącza  się  blokada  tylniego  mostu  na  biegach  wstecznych  to  nawet  Piotr K  nie  umial  wytłumaczyć

784

Odp: Powiedzcie coś o sobie

no nie wiem   zapytaj sie mechanika hmm
PS. Ile ty masz lat? Bo piszesz jakbys mial 11:D

Sprzedam U-4514

785

Odp: Powiedzcie coś o sobie

jak  to  11  lat   ja  co  dopiero  z  wojska  wyszedłem  to  mam   minimum  21

786

Odp: Powiedzcie coś o sobie

no to widac ze tam cie zjezdzili i teraz taki cwaniak z ciebie sie robi na forum big_smile  jestem ciekaw czy taki bys byl na zywo big_smile ?? !!

Sprzedam U-4514

787

Odp: Powiedzcie coś o sobie

W wojsku to chyba próby jądrowe na nim robili i tak mu zostało .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

788

Odp: Powiedzcie coś o sobie

a ile klas skonczyłeś wojaku ??  6 ?? bo zachowujesz się jak  bezmuzg big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

789

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Powiedz mi Dragon po co tu przyszłeś zaśmiecac nam forum, powiem ci krótko, twoje miejsce jest na AF!!!
A wiesz dlaczego!!
To ja ci powiem, bo wchodzę tam na forum przeczytam pierwsze 5 postów i aż mnie trafia jak głupcy, mający po 10 lat albo nie mający sprzętu albo nie mający gospodarstw mądrzą się co drugi to lepiej!!
I wiesz co mnie denerwuje że z tego forum chcesz zrobic to samo!!
Ale ci się nie udaa!!!

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

790

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Ciebie  nie  przebiję  nie  martw  się

791

Odp: Powiedzcie coś o sobie

panowie nie odpisujmy na posty "dragon"a22 szkoda zaśmiecać forum. chłopak ma problem...

792

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ale  mi  minusów  nakładliście   prawie  jak  gnoju  na  T 88

793

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Klas to on skończył 5 a 6 korytarz.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

794

Odp: Powiedzcie coś o sobie

dragon22 napisał/a:

lepiej  być  z  neta  niż  mieć  celników  na  głowie 

Podobno  żona  jednego  usera  pracuje  w  policji

Moja żona pracuje w Policji. Masz jakieś uwagi ???? Myślisz, że podpierdalam kogoś???? Ty to chyba masz nie więcej niż 15 lat, bo jeszcze nie masz wytyczonych wartości, które trzeba w życiu przestrzegać. To że wiem, kto łamie prawo to nie znaczy, że składam o tym doniesienia. Weź się puknij w czółko. Jakbyś się zajmował naprawdę ziemią, to byś wiedział, że nie wszystko można robić uczciwie, bo inaczej byś miał ręce po kolana i garba na karku. Ja też nie zawsze robię wszystko zgodnie z prawem. Takie teksty jak piszesz, to tak jak pisał Damian, piszą dzieciaki na AF lub YT.
Pomimo wszystko w nowym roku życzę ci nabrania rozumu - bo wnioskuję, że tego ci najbardziej potrzeba.

ps. pozostałych przepraszam za ton wypowiedzi - poniosło mnie - ale chyba sami to rozumiecie

795

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Spoko rudemenes

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

796

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Właśnie jest tak jak mówi Rudemenes jakby chłopak zasmakował trochę roli i zobaczył czym to pachnie to by się zoriętował że w tej branży nie wszystko można podkreślam można robic z czystym sumieniem, bo by człowiek nie wyrobił, ewentualnie się garba dorobił;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

797

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Myślisz, że podpierdalam

tego słowa nie wybaczę do końca roku

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

798

Odp: Powiedzcie coś o sobie

sorry admin - poniosło mnie
to się więcej nie powtórzy - chyba że znów ktoś się przyczepi mojej rodziny.

799

Odp: Powiedzcie coś o sobie

jeden mały dragon a ile krwi nam popsół, szefie masz plusa za załatwienie siurka ,pozdrawiam wszystkich

800

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Może to był duch nowego roku big_smile