801

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Panowie, to nie tak miało być. Nie wcinałem się z paru powodów, a pierwszy jest taki, że jak nie mam nic do powiedzenia - to się nie odzywam. Bo do mnie informacja dociera jak wódka do żyrafy - po trzech dniach. Dragon nie powinien obrażać, nikogo, i pewnie nie miał takiego zamiaru. Dyskusja w tej formie jaką stosujemy na forum, pozwala na wiele. Nie pozwala jedynie na stwierdzenie czy adwersarz  jest w formie. Klawiatura nie ma takiej opcji. Nie raz pierwsze co robię rano, to wchodzę na forum i patrzę z ciekawością, co mądrego wczoraj napisałem ? Krytyka owszem, ale docelowa. Nie ma świętości. Karlheinz Desnchner, napisał, zacytuję z pamięci " Szanuję wszystkie świętości, szczególnie indyjskie święte krowy i traktuję je jak wszystkie inne", to moje ulubione określenie. Nie ma że Administrator, moderator, lub jakiś tzw. "funkcyjny". Co uwiera to mówię. Dragon przesadził, a kto nie przesadzał ? Proponuję dać szansę.

802

Odp: Powiedzcie coś o sobie

W formie to ten smoczek nie był, może ciężka końcówka roku, a może jakieś leki odstawił.Nie załapałem się na jego akcje bo musiałem cudzego kompa testować, ale widać ostro napsuł krwi. Na innych forach w okresie świątecznym też bywało ostro, jakoś większość nie wczuła się w świąteczne klimaty. Może to przez pełnię księżyca big_smile
Ważne, że po świętach do Wielkanocy będzie spokojnie.

803

Odp: Powiedzcie coś o sobie

mi tam nic nie psuł hehe nie raz mam doczynienie  z takim typami jak on smile

Sprzedam U-4514

804

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich!Mam na imie Witek, mam 16 lat i czytam forum od dłuższego czasu.W naszym gospodarstwie pracuje tradycyjnie ursus C-360 (kiedyś był jeszcze MTZ-82 i ZT-323 ale ten ostatni był na handel)oraz ten nieokiełznany błękitny rumak Fortschritt ZT-304 -to wersja transportowa nieposiadała:wom-u,podnoośnika a jego hydraulika była ograniczona do jednosekcyjnego rozdzielacza i 2 wyjśc hydraulicznych zanim muj tata sprowadził go do polski to pracował w jakimś browarze i przęciągali nim przyczepy z piwkiem  także stan jego przekładni i silnika był nienaganny i ogólnie ciągnik był zadbany.Oczywiście fortschritt dostał cały wom ,dolny zaczep hakowy ,podnośnik i 3-sekcyjny rozdzielacz.Na temat ciągników to tyle pozatym mamy jeszcze pokosówke E-303 i piękny jasno-groszkowy kombajn E-513/514 rok 1990r(ma fabryczną naklejke E-513 bo to wersja eksportowa do szwecji ale na tabliczce jest wybite 514 i sie różni tam może paroma drobiazgani).W najbliższym czasie jak tylko dorwe od kogoś aparat porobie fotki całego parku maszynowego bo jeśli hodzi o maszyny z pod znaku ifa/fortschritt to jeszcze ich kilka u mnie jest ale to jak dam fotki na pewno wszystko opisze.Narazie to wszystko.

805

Odp: Powiedzcie coś o sobie

no to ładny parka maszynowy smile)     więc czekamy na fotki smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

806

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy smile smile

807

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Fazi !
Zapraszam serdecznie.

808

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam, nazywam sie Darek, nie posiadam forschnita, mam koparke km-251 z silnikiem ify.

809

Odp: Powiedzcie coś o sobie

forschnita  :zzz:

810 Ostatnio edytowany przez 323piotrek323 (2010-01-05 20:43:37)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

WITAMY  :walka: :beer:

Sprzedam U-4514

811

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Darek !

812

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Piotrfire napisał/a:

Myślisz, że podpierdalam

tego słowa nie wybaczę do końca roku

buahaaaaa lol dobre dlaczego mnie nie było? hahhaaa a to dobre

dragon22  znalazłem przypadkiem twoje zdjęcie    http://api.ning.com/files/tUVaf5UCK49JO … nkey_b.JPG   

Koledzy bądźcie wyrozumiali wystarczy na niego spojrzeć i już wiadomo że zabawki miał przykręcone do sufitu...

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

813

Odp: Powiedzcie coś o sobie

CZEŚÄ† nazywam się Artur mam 24 lata  jestem bratem użytkownika tego forum " 323piotrek323. Pomagam dziadkowi  w gospodarce o powierzchni ponad 130 ha smile  Użytkownikiem Fortschritta zt 323 jestem od 2000 roku smile Pozdrawiam

814

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Fenol masz rację , może trochę przesadziliśmy , może gdybyśmy wcześniej widzieli zdjęcie wszystko potoczyłoby się inaczej .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

815

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Siema Artur

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

816

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Siemka smile

817

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witamy, Artur, i mamy braci na forum;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

818

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Fazi napisał/a:

piękny jasno-groszkowy kombajn E-513/514 rok 1990r(ma fabryczną naklejke E-513 bo to wersja eksportowa do szwecji ale na tabliczce jest wybite 514 i sie różni tam może paroma drobiazgani).

A mówiłem że jest takie coś smile

819

Odp: Powiedzcie coś o sobie

hehe dużo czasu korzystałem z brata konta ale postanowiłem założyć swoje wink

820

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć bracie!!!!!! bahahaha tongue

Sprzedam U-4514