61

Odp: olej

Po założeniu Filtrona, odpaliłem silnik. Chodził pół godziny. Zdjąłem szklankę z filtra i wkład był zgnieciony. Czy zgniótł się po minucie, pięciu, czy dwudziestu ? Może od razu jak dostał ciśnienie ?
Polecam filtry PiotraK.

62

Odp: olej

Argumenty Maxi 900 i Sławka 42 to są dopiero argumenty !

63 Ostatnio edytowany przez maxi900 (2010-02-25 00:18:38)

Odp: olej

Ale jak Piotr ci to napisze to uznasz to za reklamę..... ten temat już był kiedyś przerabiany na forum więc nikt kto tutaj parę lat siedzi nic takiego już nie pisze. Ci co kiedyś kłócili się, że Piotr pisze to żeby się zareklamować - to albo swoje maszyny  sprzedali po zatarciu silnika albo spuścili głowy i po cichu dla Piotra zawieźli do remontu. Tak czy inaczej każdy nowy niech wie że PiotrK nie musi się na tym forum licytować czy reklamować....jest to jedyny i najpewniejszy serwis naszych maszyn. A skoro daje gwarancję na naprawy musi je robić na częściach, po zamontowaniu których będzie mógł spać spokojnie. Nie są to tanie części ale już na niejednej polskiej podróbce się wielu z nas przejechało i woli wydać więcej.. ale raz na wiele lat...

64

Odp: olej

Na forum nie jestem znowu taki nowy.PiotraK tak właściwie nie przyciskałem oraz daleki jestem od złośliwości i staram się nikogo nie obrażać. Podobno Napoleon miał kilkunastu doradców. Oczywiście wysłuchiwał wszystkich , ale na koniec kierował się swoim rozumem .
Właściwie na temat  PiotraK nie mam wyrobionego zdania i wolałbym już ten temat zamknąć. Bo nie jest wykluczone , że mogę z jego usług korzystać .Jeżeli ja się  za bardzo naraziłem to posłużę się  ewentualnie szwagrem !? .Powiedz mi lepiej jak zabrać się za te końcówki układu kierowniczego. Problem opisałem w wątku ,,układ jezdny". Albo tego nikt nie robił, albo nikomu nie chce się pisać.

65

Odp: olej

Zenek6161 wkładaj sobie filtry jakie tam chcesz,tylko póżniej nie płacz ze zatarł ci się silnik i wał masz do wymiany, bo jak ci się zatrze to przegrzany nie nada się do szlifu.POLECAM FILTRY PiotraK.

66 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2010-02-26 12:59:28)

Odp: olej

No ja faktycznie jestem tu w tym niekorzystnym położeniu, że co bym nie napisał, to może to zostać odebrane w różny sposób, niekoniecznie dobry dla mnie. No ale cóż, taki fach wink Z drugiej strony mogę odnieść się tylko do tych rzeczy, które sam posiadam lub z którymi miałem przyjemność, czy też nieprzyjemność, się zetknąć. Na forum staram się dzielić wiedzą pewną i sprawdzoną. Zawsze z tatą staramy się radzić dobrze, ale nieraz jest to związane z większymi kosztami. W ostateczności to i tak klient sam musi zdecydować. Nawet w przypadku różnych remontów, jeżeli po weryfikacji wychodzi za drogo, to klient może w każdym momencie zrezygnować (nawet w połowie pracy) i odpuścić temat beż żadnych poważniejszych konsekwencji.

Dzięki koledzy za uznanie i Zenek nie przejmuj się, nikogo nie uraziłeś. Wszystko jest O.K. Takie dyskusje, czasem nawet bardziej ostre, są potrzebne, a każda krytyka (byle w granicach rozsądku), jeszcze jak będzie odpowiednio konstruktywna, zawsze będzie pożądana. Podobnie było w sprawie remontu generalnego silnika. Wiele wówczas można sobie wyjaśnić, bo przecież nie nie ma osób wszystkowiedzących. Każdy z nas ciągle czegoś nowego się dowiaduje i ciągle się uczy. My w temacie IFY i Fortschritt'ów czujemy się dobrze, ale jakby nie patrzeć, również i one kryją jeszcze przed nami kilka tajemnic. Nie ma co tego ukrywać.
Najlepiej jednak uczyć się na cudzych, a nie własnych błędach i taka m.in. jest idea tego forum.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

67

Odp: olej

Dzisiaj zamówiłem filtr u PiotraK. Macie Panowie rację, dla takiej kwoty nie warto ryzykować. Zważywszy na to, ze dużo większe kwoty pcha się w maszyny.