1

Temat: Wycieraczka szyby

A mianowicie   chyba spalił mi się silniczek od wycieraczek mad  i mam takie pytanie  gdzie on sie znajduje i jak sie do niego dobrac ??   i w razie gdyby był zchajcowany to   może pasi jakis zamiennik ?? :play:

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2 Ostatnio edytowany przez sławek77 (2010-02-19 19:53:18)

Odp: Wycieraczka szyby

Właśnie dzisiaj robiłem to samo, niestety żeby wyjąć silniczek należy zdemontować zbiornik paliwa. U mnie niestety silniczek był spalony ale udało mi się dopasować od samochodu ( pasowały wszystkie mocowania ) chyba od jakiegoś opla ale nie jestem pewien smile

3

Odp: Wycieraczka szyby

musze to zrobic bo niby śmieszna żecz ale jakże przydatna na drodze w  deszcz:)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4

Odp: Wycieraczka szyby

u mnie nie działa spryskiwacz gdzie on jest? gdzie powinien być zbiornik na płyn?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

5 Ostatnio edytowany przez sławek77 (2010-02-19 21:29:15)

Odp: Wycieraczka szyby

U mnie zbiorniczka brak od początku sad
Ale kable szły w okolice lewego aku, może gdzieś obok niego powinien być :nie_wiem:

6

Odp: Wycieraczka szyby

zbiorniczek na płyn powinien być   pod maska tam gdzie jest  to otwieranie maski   po lewej przyczepiony na takiej jakby szynie  miałem go ale wyrzuciłem bo był dziurawy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

7

Odp: Wycieraczka szyby

U mnie została tylko pompka po spryskiwaczu ale jest ona w kabinie po prawej stronie

8

Odp: Wycieraczka szyby

takie pytanie    jakie zasilanie ma silniczek od wycieraczki 12V czy 24V ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: Wycieraczka szyby

W 32x powinien być na 24V jak i reszta instalacji.