1 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2009-12-21 21:33:07)

Temat: dziwny dżwięk silnik robi uuuuuuUUUUUuuu

uuuuuuuuuuUUUUUuuuuuuuuuuuuUUUUUU
hej już pisałem kiedyś o tym ale irytuje mnie ten dźwięk
Wydaje mi się że to silnik
Odpalałem maszynę z tydzień temu by go prze parkować pod dach odpalił ciśnienie ok odczepiłem pług,  wszystko ok tylko znów zaczął miauczeć słychać to chyba w silniku zastanawia mnie jaki dźwięk wydaje obracają ca się panewka? pompa olejowa ? kuźwa dźwięk jest przerażający nie chcę czekać aż coś pier**l...
pojawia się na minutę i znika
ciężko go dokładnie zdiagnozować
słyszałem go jak stał i w trakcie jazdy
Takie wycie o takie wycie jak wiatr czasami wyje w rożnych zakamarkach chochlik robi

2

Odp: dziwny dżwięk silnik robi uuuuuuUUUUUuuu

to nie przypadkiem  dźwięk bąka ?? tego od oleju  u mnie jest ten dźwięk jak jest zimny  jak się zagrzeje   te buczenie ustaje  to jest z powodu gęstego oleju   
ten dźwięk tez pojawiał się w lecie gdy było ciepło ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3

Odp: dziwny dżwięk silnik robi uuuuuuUUUUUuuu

W pokrywie bąka jest korek chyba, możesz odkręcić i jakimś śrubokrętem czy czymś podobnym przyblokować bąka, ale to może jakiś duch Ci w nim siedzi big_smile

4

Odp: dziwny dżwięk silnik robi uuuuuuUUUUUuuu

Teraz wyobraźcie sobie jak ktoś po tytule wątku znajdzie podobny problem. Zastanówcie się trochę zanim cokolwiek napiszecie ja na taki problem uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nie odpowiedział bym na pewno może laryngolog.
Zatytułuj go poprawnie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

5

Odp: dziwny dżwięk silnik robi uuuuuuUUUUUuuu

myślałem po tytule  że to wątek o zimie będzie smile

6

Odp: dziwny dżwięk silnik robi uuuuuuUUUUUuuu

bąk jest po kapitalce u PiotraK
I a dźwięk daje się słyszeć i na zimno i na ciepło

7

Odp: dziwny dżwięk silnik robi uuuuuuUUUUUuuu

Czyli to jednak duch jakiś siedzi w silniku big_smile

8

Odp: dziwny dżwięk silnik robi uuuuuuUUUUUuuu

ktoś kiedyś wspomniał że może to być sprzęgło i to obstawiam jeżeli w różnych momentach pracy ciągnikiem- powiedzmy nierównościach- kiedy maszyna się przechyla odzywają się łożyska. sprzęgło w forszaju to kawał żelaza, a w kanały i łożyska wchodzi sporo smaru może masz już jakieś łożysko w sprzęgle umierające?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

9

Odp: dziwny dżwięk silnik robi uuuuuuUUUUUuuu

dle jednego to będzie brzmieć jak uiuuuuuuuuuuuuuuu dla innego buuuuuuuuuuuuuuu a jeszcze ionnego auuuuuuuuuu , myślę że zdiagnozowanie tego typu usterki będzie jedynie gdybaniem

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

10

Odp: dziwny dżwięk silnik robi uuuuuuUUUUUuuu

mam diagnozę i nie jest to gdybanie...
Pasek od sprężarki się ślizga......
Pierdółka !!! ale jak podniosła mi ciśnienie ( krwi nie oleju)