Temat: Ogrzewanie W C-360

ogrzewanie w każdym ciągniku-napisze wam jak rozwiązałem problem z ogrzewaniem w 60tce.
Urzyłem do tego nagrzewnicy od stara 28,w kolektorze wodnym wspawałem rurke fi 15,taką samą miedzianą przylutowałem w górnej części chłodnicy wystarczy połączyć przewodami z nagrzewnicą która ma super wentylator i grzeje jak się patrzy

2

Odp: Ogrzewanie W C-360

Gregormax staraj się odpowiednio dobierać posty do tematów jeśli niema odpowiedniego to zakładaj nowy. Twój post (dzięki za napisanie) nie miał nic wspólnego z przednim napędem i nikt zainteresowany by go nie znalazł dlatego go  przeniosłem

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3

Odp: Ogrzewanie W C-360

Tylko co do wspawanych rurek to nie bardzo sie zgadzam bo napisałes że jedna wspawałeś w kolektor [to dobrze] ale że drugą w chłodnicę to nie bardzo bo dopiero wtedy grzeje gdy termostat pusci obieg i chłodnica zagrzeje sie ,lepiej zrobic obieg prz samym silniku to odrazu grzeje.

4

Odp: Ogrzewanie W C-360

ale powrotna nie moze byc wspawana w kolektor tylko gdzies gdzie woda wplywa do silnika bo jesli bedzie wstawiona przed termostatem to ten bedzie ,,oszukiwany" przez wychlodzona wode z nagrzewnicy i nie bedzie otwieral duzego obiegu

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

5

Odp: Ogrzewanie W C-360

karlos napisał/a:

ale powrotna nie moze byc wspawana w kolektor tylko gdzies gdzie woda wplywa do silnika bo jesli bedzie wstawiona przed termostatem to ten bedzie ,,oszukiwany" przez wychlodzona wode z nagrzewnicy i nie bedzie otwieral duzego obiegu

Z tego co ja wiem i widzałem to zawsze płyn czy woda idzie z pompy wodnej do nagrzewnicy a wraca do kolektora i wtedy jest dobry obieg w nagrzewnicy i grzeje.

6

Odp: Ogrzewanie W C-360

tak obieg jest dobry i wymuszony bo nagrzewnica mo spore opory ale woda z niej jest mocno wychlodzona wiec wychlodzi takze i wode w termostacie ale to tylko skromne zdanie montera instalacji sanitarnych wiec mozna sie z nim nie liczyc napisalem co uwazam a jesli jest to nie prawidlowe to mozna poprosic admina lub moda o usuniecie posta

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

7

Odp: Ogrzewanie W C-360

"Co to jest forum" czytaj temat.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

8

Odp: Ogrzewanie W C-360

karlos napisał/a:

tak obieg jest dobry i wymuszony bo nagrzewnica mo spore opory ale woda z niej jest mocno wychlodzona wiec wychlodzi takze i wode w termostacie ale to tylko skromne zdanie montera instalacji sanitarnych wiec mozna sie z nim nie liczyc napisalem co uwazam a jesli jest to nie prawidlowe to mozna poprosic admina lub moda o usuniecie posta

Nie mówię że nie masz racji ale piszeż że z nagrzewnicy wraca ochłodzona mocno woda to bardzo dobrze bo chłodzi silnik i nie mósi termostat otwierac chłodnicy.