Temat: czas spędzony na forum

witam
fajnie jakby wyświetlał się czas spędzony na forum.
czy jest możliwość zrobienia tego.
na innym forum wygląda to mniej wiecej tak

Czas spędzony na Forum (notowany od Sob 28. Czerwca 2008, g. 16:24)
Czas spędzony na Forum: 5:16:04 Godzin 
Liczba dni spędzonych na Forum: 2 Dni 
Średnia (czas/dzień odwiedzin): 2:38:02 Godzin 

2

Odp: czas spędzony na forum

hmm a do czego to komu ?? jeśli można wiedizec ??  no chyba że będizemy sie śledzic i  wybierac najbardziej wytrwałych big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3

Odp: czas spędzony na forum

Chyba najbardziej żądnych wiedzy;D
To jak tak to troszkę by mi się tego nazbierało, bo dużo czytam forum;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

4

Odp: czas spędzony na forum

fajnie jakby wyświetlał się czas spędzony na forum.
czy jest możliwość zrobienia tego.

Niestety ja nie mogę modyfikować skryptu w jakim forum zostało napisane ten który jest tej usługi nie oferuje.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

5 Ostatnio edytowany przez draqon22 (2010-07-05 22:50:05)

Odp: czas spędzony na forum

A  dlaczego  po  zalogowaniu  się  na  tutaj  na  forum  komputer  łączy  się  z  czymś  takim     www.judomietkow.republika.pl:hmmm:

6

Odp: czas spędzony na forum

ja myślałem, że to jakaś strona o żydach, a tu o judo big_smile

7

Odp: czas spędzony na forum

Też  tak  myślałem   na  początku  big_smile  po  sprawdzeniu  mi  ulżyło  bo  juz  myślałem  że  pejsy  śledzą    wszystko  big_smile  nawet  forum  o  ciągnikach  retro  wink

8 Ostatnio edytowany przez Dario (2010-07-05 23:39:50)

Odp: czas spędzony na forum

Ktoś tu w avatarze ma pejsy, więc wszystko jest możliwe big_smile

e.: znalazłem nawet kto, kolega Scorpion ma pejsy na foce, trochę ujowo na niej wyszedł, ale to może wina aparatu wink

9

Odp: czas spędzony na forum

eeeee tam, takie podejście zdradza wyjątkową niechęć do żydów a oni takie fajne ludzie są.
nie chwaląc się pewnie byłbym w czołowce rankingu, komuter chodzo non stop, a strona forum jest cały czas otwarta big_smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

10

Odp: czas spędzony na forum

ej ej ej big_smile moj avatar jest normalny..... smile pejsy mam ale aparatu nie lize smile

11

Odp: czas spędzony na forum

A  dlaczego  po  zalogowaniu  się  na  tutaj  na  forum  komputer  łączy  się  z  czymś  takim     www.judomietkow.republika.pl

dlatego że to jest strona którą prowadzę a na serwerze mam rózne zeczy z forum grafika itp.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty