Temat: Sprawy hydrauliki pomocy

witam mam więcej problemów z hydrauliką.podnośnik nie ma już takiej siły jak na początku .czy idzie zwiększyć ilość przepływu oleju jak tak to jak.jak podnośnik jest u góry pod obciążeniem jak chce dać lekko na dół na rozdzielaczu to podnośnik zejdzie na sam dół żeby go zatrzymać w połowie to muszę pociągnąć  rozdzielacz do dźwigania.jaka jest wydajność pompy we forszu ile oleju na min pozdrawiam

2

Odp: Sprawy hydrauliki pomocy

O regulacji jest napisane na forum użyj opcji :szukaj!:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3

Odp: Sprawy hydrauliki pomocy

Jak wyobrażasz sobie zwiększenie przepływu oleju ? Jeśli opuszcza do samego końca to przestaw taką małą dźwigienką w przeciwną stronę jeśli po tym nic nie pomoże to masz uszkodzony rozdzielacz a pompa ma wydajność 50L + 10L ale nie wiem ile ma cm 3 na obrót .

4

Odp: Sprawy hydrauliki pomocy

Kolego idziesz na łatwiznę prowokujesz powielanie wątków. Wszystkie niedomagania oraz ich diagnoza opisane są już na forum

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

5

Odp: Sprawy hydrauliki pomocy

może koledze roger -owi 443 chodzi o zwiększenie ciśnienia oleju na rozdzielaczach. czy istnieje taka możliwość bo ja mam podobny problem z tym,że mój zimny podnosi dobrze ala gdy sie rozgrzeje to wydajność bardzo spada.   pozdrawiam!!!

6

Odp: Sprawy hydrauliki pomocy

skoro na rozgrzanym oleju ma problemy to może wykańcza ci się już pompa ?

7

Odp: Sprawy hydrauliki pomocy

Albo zamiast oleju hydrauliczno przekładniowego masz przekładniowy który właśnie tak traci na sprawności hydraulicznej (np. hipol GL4)

8

Odp: Sprawy hydrauliki pomocy

Pewnie Maxi ma rację ja dolałem hipolu bo taki mi się mieszał z tym co miałem i jest kiszka jak zimny chodzi super ale jak się rozgrzeje to już dupa a było super przed dolaniem no ale do wymiany musi wytrzymac.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

9

Odp: Sprawy hydrauliki pomocy

to może ktoś powie jaki to ma być ten olej -konkretnie(zalecany)

10

Odp: Sprawy hydrauliki pomocy

Agrol U albo podobne.

11

Odp: Sprawy hydrauliki pomocy

A jak dobrze wypłukać stary olej przed wymianom?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

12

Odp: Sprawy hydrauliki pomocy

nie ma takiej możliwości..jedyna rada to najpierw dobrze go rozgrzać... można też okręcić węże od pompy wspomagania aby z nie i z orbitrola spłynęło....