81

Odp: Zegary w 514

andrew widziałem ostatnio na allegro czujniki strat ziarna od claas-a  po 300-400zł

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

82

Odp: Zegary w 514

joker gigantyczny plus za poświęcenie

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

83

Odp: Zegary w 514

to tylko czujnik a wyswietlacz to z 600 stów  a i te czujniki jakies dziwne ja jak widzialem w clasie to okragla rurka to jakies stare wynalazki ale ja nie wiem dokladnie

84

Odp: Zegary w 514

Widziałem wcześniej te listwy do Claasa, tylko że skąd mam sobie wziąć resztę? Do żniw jeszcze trochą czasu zostało może się coś trafi. A poza tym to bez monitora strat da się kosić. No wydaje mi się że była by to przydatna rzecz, ma ktoś u siebie taki monitor jak to się sprawuje?

85

Odp: Zegary w 514

Witam nie jestem pewny czy pisze w dobrym dziale dlatego proszę o wyrozumiałość. Od wczoraj świecą mi sie cztery czerwone światełka pomiędzy dwoma zegarami od wody oraz ciśnienia oleju. Czy może ktoś mi napisać dlaczego się zapaliły i co one oznaczają? Kombajn E514 Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.

86

Odp: Zegary w 514

TE kontrolki są od hamulca chyba ręcznego

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

87

Odp: Zegary w 514

Dżejsi kiedy ja cie tu ostatnio widziałem, to było tak dawno czy mi się wydaje?

88

Odp: Zegary w 514

Zaglądam czesto ale mało pisze

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

89

Odp: Zegary w 514

panowie poszukuję firmy która produkuje czujniki i monitory strat ziarna,znalazłem jedną kulawą

90

Odp: Zegary w 514

Kiedyś rozmawiałe z tą firma - 501496288
cenili się na ok 1800 zł

91

Odp: Zegary w 514

dzięki kolego jutro przedzwonię jak będę znał szczegóły to napiszę