1

Temat: łańcuchowy zgarniacz obornika katalog/tulejki

ma ktoś może katalog do łańcuchowego zgarniacza obornika?
nie mam katalogu i nie znam ich wymiarów a to co z nich zostało nie pozwala na określenie wymiaru.
szukam tulejek na duże koła na narożnikach i małych na koła dociskające łańcuch na wyjściu z budynku.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2

Odp: łańcuchowy zgarniacz obornika katalog/tulejki

A nie idzie zmierzyć średnicy zewnętrznej suwmiarką gdybyś wiedział choć taki wymiar to może byś dobrał

3

Odp: łańcuchowy zgarniacz obornika katalog/tulejki

taaak ale to wszystko jest w gów.... smile liczyłem że mnie to ominie tongue

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

4

Odp: łańcuchowy zgarniacz obornika katalog/tulejki

Witam Fenol trudno taka jest dola rolnika nasza dola nieraz trzeba i w gów... ale jest to czyste g. no ale na poważnie ratuje tylko karher i tak jak mówi krzychu. A przy okazji stary sąsiad uczy swojego syna" Pamiętaj synu gów.. w ręku chłopa to złoto".

5

Odp: łańcuchowy zgarniacz obornika katalog/tulejki

Ciesz się chłopie z obornika
Bo to jest największy skarb rolnika.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

6 Ostatnio edytowany przez Fenol (2010-09-14 09:27:56)

Odp: łańcuchowy zgarniacz obornika katalog/tulejki

smile ej no nie myślcie że jestem taki co zapaszków i gówienka się brzydzi smile
jak trzeba to trzeba po prostu i tak co jakiś czas łańcuch spadnie i wtedy wdrapuje się na pryzmę łańcuch w łapy i zakładam na zębatkę i w rękawicach trudno jest go założyć ale za to jak później ładnie chodzi wink
problem polaga na tym z tym zgarniaczem że wytarta tulejka powoduję że narożne koła nie są w pionie i na zakrętach pchany obornik podbija koło od osi i spada łańcuch takie koła są 3 inny problem to tulejki na wyjściu gdy obornik wjeżdża na rampę- od góry dociskany jest ten łańcuch kołem z wycięciami które wpasowują się w leżące oczka łańcucha. Powrotna tulejka na dociskającym kole ma już luz który powoduje spadanie łańcucha który traci naprężenie. Oglądałem te tulejki i one są już w koszmarnym stanie pewnie raz wyjęte nie nadadzą się do niczego a wiadomo że trzeba następnego dnia łobornik wyciągnąć, w grene nie mają w necie trochę grzebałem ale też klops. nic tylko czekają mnie widełki i taczka przez parę dni big_smile taki poranny fitnes.
a co do obornika to bez niego na polach będzie kiszka. w tym roku dałem pod kukurydzę pomiotu 20t/ha i efekty czarujące miałem uszykowany mocznik jeszcze ale zrezygnowałem bo kukurydza piękna, mam po 3 kolby na roślinie wiadomo że ta 3 to wielka lipa ale to i tak rewelacja. w nowym sezonie będe miksował pomiot z łobornikiem bydlęcym. u mnie cena pomiotu to 10zł za tone ale trzeba rok czekać na ten pomiot w kolejce.
tylko dziki chyba w pomiocie widzą jakąś perfumę bo z 8ha kukurydzy mam już 2ha straty boję się chodzić na to pole bo mnie trafia.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

7 Ostatnio edytowany przez Pietia (2010-09-14 11:45:01)

Odp: łańcuchowy zgarniacz obornika katalog/tulejki

Fenol kupujesz od Woźniak z Kleczewa on ma tam ferme w twojej okolicy u nas też ma swoja siedzibe


U nas są tacy, co maja po 2000H i podpisali umowy i wożą cały rok wiosna na rzepak rozwozili takim JD 280 km. + rozrzutnik na 3 osiach z talerzami po ścieszkach technologicznych:walka:

8 Ostatnio edytowany przez fortschritt 323 (2010-09-26 14:13:42)

Odp: łańcuchowy zgarniacz obornika katalog/tulejki

Fenol napisał/a:

taaak ale to wszystko jest w gów.... smile liczyłem że mnie to ominie tongue

to umyj KÄRCHER wink   http://www.youtube.com/watch?v=CJPHv2wKHBg

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile