Temat: Zt-303 Naprawa Cieknącego Rozdzielacza Hydrauliki

a czy ktos juz remontowal rozdzielacz od 303 czy dostane do niego uszczelki oringi bo z mojego leci olej z kazdej strony dostane gdzies oryginalne czy musze pojedynczo kupowac na sztuki robic go samemu czy dac komus

Fortschritt zt 423 a razy 2

2

Odp: Zt-303 Naprawa Cieknącego Rozdzielacza Hydrauliki

O-ringi masz tylko przy dźwigniach i między sekcjami. W pozostałych miejscach czyli korkach i na śrubach, którymi przykręcone są przewody hydrauliczne są podkładki miedziane lub aluminiowe. O-ringi i podkładki dokupisz tylko rozmiar musisz znać, a i nie ten wątek.

e.: przeniesione, zakładać nowe wątki a nie pisać gdzie popadnie hmm

3

Odp: Zt-303 Naprawa Cieknącego Rozdzielacza Hydrauliki

oringi do rozdzielacza do e281 kupiłem w grene zapewne to ten sam rozmiar będzie.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

4

Odp: Zt-303 Naprawa Cieknącego Rozdzielacza Hydrauliki

dzieki za nakierowanie mnie na wlasciwy watek no to jak bede rozbierac go po robocie w polu to sie dopytam co i jak

Fortschritt zt 423 a razy 2

5

Odp: Zt-303 Naprawa Cieknącego Rozdzielacza Hydrauliki

Oringi to jest standardowy temat i dobierzesz je w każdym dobrze zaopatrzonym centrum technicznym. O to się nie trap.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

6

Odp: Zt-303 Naprawa Cieknącego Rozdzielacza Hydrauliki

to mowicie zeby sie nie bac tej naprawy nie taki wilk straszny jak o nim mowia powinienem dac sobie z tym rade a na co zwrocic wieksza uwage

Fortschritt zt 423 a razy 2

7

Odp: Zt-303 Naprawa Cieknącego Rozdzielacza Hydrauliki

Nie pogub części i przy składaniu zachowaj czystość tzn. nie upaprz tego w piachu i tym podobnych dodatkach, które nie uszlachetnią oleju hydraulicznego.