921

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Rafik !

922

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam Rafik a aktywność czasami przekracza 24

923

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam Rafika i pozostałych smile)  Pozatym widzę  coraz więcej ludzi z dolnegośląska się zapisuje na to forum smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

924

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Rafik  !! smile

Sprzedam U-4514

925

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Jeszcze raz dzięki za miłe powitanie. Teraz pora troche poudzielać sie na forum smile bo czytam już od jakiegoś czasu. Jakby co to jestem w temacie o zaturbianiu silnika. Pozdrawiam

926

Odp: Powiedzcie coś o sobie

a ja muszę się tu pożegnać nie wiem na jak długo czy na tydzień,miesiąc a może na rok mam nadzieję że nie będzie to tak długo,więc życzę wszystkim zdrówka ,miłych chwil na forum no i jak najmniej awarii w waszych pojazdach do następnego razu

927

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Uciekasz ?
To Powodzenia smile
Nie zapomnij wrócić.

928

Odp: Powiedzcie coś o sobie

jak mówił Wałęsa nie chcę ale muszę postaram się wrócić jak najszybciej pozdro Dario

929

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Szkoda ale liczymy że wrócisz. Powodzenia!!

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

930

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Szkoda Scoda...
ale gdzie Ty bedzies z przecież internet jest wszędzie! Lecisz na księzyc?

931

Odp: Powiedzcie coś o sobie

tam gdzie będę internetu nie będzie ale może go skołuję pozdro Krzysiek i jamir12

932

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Scoda obyś wrócił jak najszybciej.

933

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Ja rozumiem byłem na tym forum prawie od początku poświęciłem mu bardzo wiele czasu poznałem w realu wspaniałych ludzi, wirtualnie dużo więcej dowiedziałem się o forszu tyle że mogłem pomagać innym aż zaginąłem nie z powodu braku internetu lecz czasu rozkręcałem swój własny biznes zresztą rozkręcam go dalej ale wtedy to była praca u kogoś potem u siebie i jeszcze gospodarstwo dla tego brakowało czasu nawet dla rodziny a co dopiero dla tej przybranej czyli forum teraz mam go troszkę więcej ale pierwsze co zrobiłem to powracam na forum na pewno nie jest to powrót jak z estrady ale mam nadzieję że są tu osoby które mnie miło wspominają a nawet cieszą się z mojego powrotu (dumnie to zabrzmiało po kilku .... ze szwagrem mam wenę wink ) tak więc wracając do tematu drogi Scoda 19 niestety nie mieliśmy okazji się poznać ale mam nadzieję że to nadrobimy. Żałuję tylko, że mnie nie było dane lub nie miałem odwagi tak się pożegnać. Życzę pomyślności na końcu świata!!!

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

934

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Ważne Karlosku, że wróciłeś, brakowało mi Twojego krwawego awatara wink

935

Odp: Powiedzcie coś o sobie

koseś wrócę długo pewnie tak nie pociągnę a ty karlos nie martw się jeszcze będzie okazja poznać się ,bo czytałem trochę twoich postów

936

Odp: Powiedzcie coś o sobie

a gdzie kolego jedziesz ? jeśli to nie jest tajemnicą            Powodzenia!:)

Sprzedam U-4514

937

Odp: Powiedzcie coś o sobie

mam nadzieję że moje wypowiedzi do czegoś się przydałe oraz że mogłem poradzić wróciłem kiedy mogłem choć czasu wciąż brak ale nawet żonka nie nażeka gdy jestem na forum rozumie ile to dla mnie znaczy

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

938

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich, nazywam się Waldek i mam 31 lat. Mieszkam w Kotlinie Kłodzkiej
i chciałbym w najbliższym czasie zostać właścicielem ciągnika Fortschritt 323 A.
Mam nadzieję że mi pomożecie smile

939

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy:)

Sprzedam U-4514

940

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć odpowiemy jak robotnicy Gierkowi :Pomożemy, pomożemy" wink
Kolejny w rodzinie z Dolnego Śląska.
Chłopaki czy ktoś wie co z tatą, pisałem do niego ale nic nie odpowiada...

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]