Temat: Ostrówek kt162 brak sprzęgła

Witam!

Zasypało mnie ostatnio oo kolana i trzeba było odpalić sprzęt. Już kończyłem chcąc się zatrzymać ciśne sprzęgło i nic dalej jedzie. Cisne jak zwykle opór ten sam i nic nie idzie wbić biegu. Zaglądam przez okienko (skrzynia silnik to samo co ursus c-360 tyle że ma dwie tarcze do jazdy) i każda łapka inaczej ustawiona. Zacząłem ustawianie łapek. kręce i kręca a tu nic się nie dziej łapka się nie przesuwa. Odkręcam łapke, a tam pod nią jest taki kapturek(kieliszek) i jest wyłupany do połowy.
Jutro wybiorę się do AGROMY i zakupie oby maszyna zaczęła chodzić.

2

Odp: Ostrówek kt162 brak sprzęgła

Zwróć uwagę na łapki (miejsce styku z tym kieliszkiem ) bo ja wymieniłem z trzy komplety tych kieliszków puki się kapnełem że są lekko wyrobione na styku z nimi, wymieniłem trzy łapki+ kieliszki i skończył się problem z pękaniem kieliszków. Dodam że to było w C-330 i wiem że sprzęgło jest inne ale przyczyna może jest ta sama .Kieliszki wymieniałem przez to okienko ale łapki to już rozpoławiałem ciągnik.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

3

Odp: Ostrówek kt162 brak sprzęgła

te czapeczki potrafią wyprowadzić z równowagi, kiedyś rozpołowiłem ciągnik tyko po to by dojść do tego że wszystko można zrobić przez okienko...

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

4

Odp: Ostrówek kt162 brak sprzęgła

Kiedyś jedna czapeczka mi pękła i po sprzęgle w 60.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

5

Odp: Ostrówek kt162 brak sprzęgła

ale ***.. avatar
:satan:
:love:

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

6

Odp: Ostrówek kt162 brak sprzęgła

Dzięki Fenol.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

7

Odp: Ostrówek kt162 brak sprzęgła

Usterka naprawiona wczoraj już dokończyłem odśnieżanie. rozwalone były dwie te czapeczki. Sprzęgiełko ustawione także jest ok.